Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Wielkanoc już tuż, tuż

Wielkanoc już tuż, tuż
Wielkanoc kojarzy nam się przede wszystkim z wiosną, pisankami i czasem spędzonym w gronie najbliższych. Jakie gadżety warto podarować swoim klientom z tej okazji..?
Promocja Wielkanocna

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty 20-procentową obniżkę cen na trzy produkty, które świetnie sprawdzą się w roli świątecznych upominków. Wśród nich znalazł się kolorowy minutnik w kształcie jajka, czyli niezbędny gadżet kuchenny, który przyda się m.in. podczas przygotowywania świątecznych potraw. W promocyjnej cenie możecie zamówić u nas także nasiona rzeżuchy i tym samym pomóc zaoszczędzić swoim klientom czas, który spędziliby na poszukiwaniach tego produktu w sklepach. Trzecim gadżetem jest pluszowy królik – świetny na biurko lub dla dzieci. Reklamowe24 oznakuje dla Was wybrane produkty tak, aby Wasza firma wzbudzała pozytywne skojarzenia oraz pozostała w pamięci klientów na dłużej. Promocja trwa do piątku, 31 kwietnia. Jesteście zainteresowani? Zajrzyjcie TUTAJ


Gadżety, które polecamy

Reklamowe24 posiada w swojej ofercie szeroki wybór gadżetów na każdą okazję. Wśród nich nie mogło zabraknąć także produktów nawiązujących do Wielkanocy. W zakładce Gadżety Wielkanocne znajdziecie wiele różnych propozycji – od zestawów śniadaniowych, po gadżety dla dzieci i słodycze. Specjalnie dla Was przygotowujemy także zestawienie „Top24 Gadżety Wielkanocne”, w którym znajdziecie aż 24 propozycje produktów, które idealnie sprawdzą się w roli upominków świątecznych. Wpis pojawi się na naszym blogu. Bądźcie na bieżąco i śledźcie R24! Gadżetowy Niezbędnik.