Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Kubki reklamowe w promocyjnej cenie

Kubki reklamowe w promocyjnej cenie
Ogłaszamy 20% obniżkę cen na wybrane modele ceramicznych kubków reklamowych. Postawcie na sprawdzony gadżet, który ucieszy Waszych klientów!
Kubek to jeden z najbardziej uniwersalnych gadżetów, jakie można wybrać do promocji swojej firmy. Przydaje się zarówno w biurze, jak i w domu. Osoba, która go otrzyma będzie z niego korzystała lub przekaże go komuś znajomemu. Jedno jest pewne – taki prezent przez długi czas będzie służył swojemu właścicielowi, a tym samym reklamował firmę, której logo znajdzie się na ściance naczynia. 


Kubek ceramiczny to trafiony wybór

Reklamowe24 zawsze podkreśla, że najlepszym wyborem jest gadżet, który dobrze wygląda i jest praktyczny. Kubki ceramiczne są jednocześnie przyjazne w odbiorze i przydatne. Naszą promocją zostały objęte trzy modele dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. W związku ze zbliżającą się wiosną polecamy wybranie żywych, wesołych barw, na których dobrze będzie się prezentowało logo firmy.

Trzy modele kubków w niższej cenie

W dniach 20-24 marca można skorzystać z 20% rabatu na trzy modele kubków ceramicznych. Naczynia z serii „Tomek Classic” to kubki klasyczne o pojemności 300 ml. Ich prosty, cylindryczny kształt umożliwia naniesienie na ich powierzchnię znaków graficznych o dużych rozmiarach. Naszą kolejną propozycją są kubki „Handy Supreme” nagrodzone w 2013 roku podczas targów Rema Days w Warszawie w kategorii „Produkt wzmacniający markę”. Gadżety z tej serii są czarne i matowe na zewnątrz, a w środku błyszczące i kolorowe. Ich oryginalny wygląd to połączenie elegancji z radosnym akcentem barwnym. Trzecim modelem, który możecie kupić w niższej cenie jest „Ilona”, czyli seria kolorowych kubków, które w środku są białe. Lekko obły kształt naczyń z tej kolekcji odróżnia te gadżety od typowych modeli.

Jak skorzystać z promocji?

Szczegóły dotyczące naszej oferty promocyjnej zostały przedstawione na ulotce, którą znajdziecie TUTAJ. Aby zamówić wybrane produkty wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Przedstawiciele Reklamowe24 odpowiedzą na wszystkie pytania i rozpoczną proces realizacji zlecenia.