Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Zimowe prezenty poświąteczne

Zimowe prezenty poświąteczne
Święta Bożego Narodzenia już za nami, czyli jeden z najgorętszych okresów w roku, kiedy firmy zasypywane są gadżetami w postaci mikołajków, świeczek kształcie choinek, czapeczek mikołaja, i wszystkiego, co kojarzy się nam z tym corocznym wydarzeniem.
No, ale czas świąt już się skończył i trzeba pomyśleć o innych propozycjach na gadżety reklamowe i prezenty dla swoich kontrahentów. Na parasole, piłki i koszulki jeszcze trochę za wcześnie. Za oknem śnieg i do wiosny daleko. Zestawy do grilla też jeszcze nie są na czasie, ale czemu nie podarować jakiś gadżetów elektronicznych. Jest tutaj spory wybór od drobnych odtwarzaczy MP3 po eleganckie radia stylizowane na stare radio retro lub też najbardziej nowoczesne cyfrowe ramki na zdjęcia.


         Wystarczy chwile poszukać i pomysł rodzą się same. Taki gadżet na pewno będzie oryginalny, mile widziany i jak najbardziej na czasie. Można na każdym z nich nadrukować dyskretnie logo firmy, które będzie przypominało, od kogo jest taki podarek. Z takiego prezentu na pewno każdy będzie zadowolony, będzie o nas pamiętał, a my będziemy mieć pewność, że prezent nie wyląduje w koszu na śmieci obok tysiąca innych niepotrzebnych nikomu gadżetów reklamowych.


         Jeżeli chcesz sprawić prezent swoim partnerom biznesowym czy kluczowym klientom pomyśl już teraz i prześlij do nas zapytanie, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni prezent, a także pomożemy w zaprojektowaniu i rozmieszczeniu reklamy na każdym gadżecie.

 

Zapraszamy także do naszego drugiego sklepu z markowymi gadżetami reklamowymi pod adresem www.markowe24.com