Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

NIE PRZEGAP ŚWIĄT

NIE PRZEGAP ŚWIĄT Jak co roku zachęcamy naszych klientów i kontrahentów do wcześniejszego przygotowania się do świąt pod względem gadżetów reklamowych. Większość firm już teraz planuje wydatki firmowe pod tym kątem i już teraz dokonuje wyborów gadżetów. Wszystko po to aby uniknąć przedświątecznego zamieszania i sytuacji kiedy wybór gadżetów jest już bardzo ograniczony i stany magazynowe mocno przetrzebione. Święta Bożego Narodzenia są w grudniu, ale branża gadżetów reklamowych najgorętszy czas przechodzi w październiku i listopadzie. Zatem zachęcamy do wcześniejszych przygotowań w tym kierunku. Z przyjemnością pomożemy w doborze najlepszych upominków.
Jak co roku zachęcamy naszych klientów i kontrahentów do wcześniejszego przygotowania się do świąt pod względem gadżetów reklamowych. Większość firm już teraz planuje wydatki firmowe pod tym kątem i już teraz dokonuje wyborów gadżetów. Wszystko po to aby uniknąć przedświątecznego zamieszania i sytuacji kiedy wybór gadżetów jest już bardzo ograniczony i stany magazynowe mocno przetrzebione. Święta Bożego Narodzenia są w grudniu, ale branża gadżetów reklamowych najgorętszy czas przechodzi w październiku i listopadzie. Zatem zachęcamy do wcześniejszych przygotowań w tym kierunku. Z przyjemnością pomożemy w doborze najlepszych upominków.
line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×