Gadżety reklamowe na targi i konferencje - Reklamowe24
Gadżety reklamowe na targi i konferencje

Gadżety reklamowe na targi i konferencje branżowe

Targi branżowe często kojarzą się z ekspozycją kilkudziesięciu podobnych do siebie stoisk, ustawionych na wielkiej hali, którą odwiedzają głównie przedstawiciele firm z danej branży. Obecnie takie imprezy przyjmują bardziej atrakcyjną formę i obfitują w różne wydarzenia poboczne, co stanowi doskonałą okazję do prowadzenia działań marketingowych.

Pomimo postępu technologicznego i rozwoju marketingu w sieci internetowej, kontakt bezpośredni wciąż pozostaje jednym z najlepszych i najczęściej wybieranych sposobów komunikacji. Konferencje i targi sprzyjają spotkaniom i rozmowom, które dają możliwość zaprezentowania oferty, pozyskania nowych klientów i nawiązania długotrwałych relacji biznesowych.

image1

Marketing bezpośredni

Strategia marketingu bezpośredniego skupia się na maksymalnej personalizacji przekazu, a jej głównym założeniem jest zbudowanie trwałej więzi z klientem. Aby w pełni wykorzystać potencjał marketingu bezpośredniego, należy zatem poznać potrzeby i preferencje przeszłego konsumenta.

Indywidualne podejście to klucz do sukcesu. Zamiast inwestować w reklamę skierowaną do milionów anonimowych odbiorców, lepiej postawić na mniejszą liczbę spersonalizowanych komunikatów biorących pod uwagę potrzeby, oczekiwania i przyzwyczajenia pojedynczego konsumenta.

Gadżety reklamowe- skuteczna forma promocji

Upominki reklamowe wyróżniają się na tle innych mediów, ponieważ znacznie silniej oddziałują wizualnie na potencjalnych klientów, tym samym skutecznie zwiększają rozpoznawalność marki.

Potwierdzono, że efekt wywierany przez materiały reklamowe jest dwukrotnie większy niż w przypadku reklamy telewizyjnej. W przeciwieństwie do spotu reklamowego, który ludzie widzą średnio tylko przez 30 sekund, artykuły promocyjne są zazwyczaj aktywnie wykorzystywane przez kilka miesięcy.

Należy jednak pamiętać, że produkty promocyjne są najskuteczniejsze, gdy są zindywidualizowane. Podobnie jak w przypadku wszystkich gałęzi reklamy, im dokładniej produkt jest dopasowany do grupy docelowej, tym większa jest jego efektywność.

Kocyk polarowy WOOLY
Kocyk polarowy WOOLY Symbol: AS20411
cena od
23,14 zł
Cena netto
Butelka sportowa 750 ml
Butelka sportowa 750… Symbol: V9380-32
cena od
31,96 zł
Cena netto
Zestaw ręczników HOME HELPER, jasnoniebieski
Zestaw ręczników HOM… Symbol: 56-0901027
cena od
21,43 zł
Cena netto
Torba z juty na zakupy
Torba z juty na zaku… Symbol: V4870-00
cena od
10,58 zł
Cena netto
Notatnik A5 B'RIGHT
Notatnik A5 B'RIGHT Symbol: V0218-00
cena od
4,80 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Power bank SILVA 8000 mAh
Power bank SILVA 800… Symbol: AS45118
cena od
60,43 zł
Cena netto

Jakie gadżety sprawdzą się podczas targów?

 • Smycze reklamowe
  Smycze z nadrukiem to bardzo pożyteczny i praktyczny gadżet, który idealnie sprawdzi się podczas targów branżowych. Polecamy szczególnie smycz z metalowym karabińczykiem KSZ020R, do którego można przypiąć identyfikator, klucze lub pendriva.
 • Notesy i długopisy
  Praktyczny notes z długopisem IT378903 to doskonały pomysł na upominek reklamowy, który można wręczyć osobom uczestniczącym w targach lub konferencjach. Dzięki takiemu zestawowi, potencjalni klienci będą mogli w łatwy sposób zapisać wszystkie cenne informacje na temat Twojej oferty.

  W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się zwłaszcza ekologiczne artykuły piśmiennicze, wykonane z naturalnych materiałów, jak na przykład papierowy długopis AS1957401. Ten model wyróżnia się atrakcyjna ceną i szeroką gamą kolorystyczną, ale przede wszystkim jest przyjazny dla środowiska. Częstym wyborem naszych klientów jest również metalowy długopis Lindo RD7336503, charakteryzujący się eleganckim i klasycznym designem.

image2
image3
 • Słodkie upominki
  Nie ma lepszego sposobu na promocję marki podczas różnego rodzaju eventów, niż popularne słodycze i przekąsek, opatrzone firmowym logotypem. Klienci z pewnością docenią taki upominek, gdy będą mieli ochotę na coś słodkiego podczas długich targów branżowych. Chociaż oferta słodyczy reklamowych jest bardzo szeroka, najlepiej sprawdza się klasyka, czyli uwielbiane przez wszystkich krówki mleczne SP01.01 lub czekoladki neapolitanki SP02.01.
 • Torby reklamowe
  Torby to jedne z najpopularniejszych gadżetowy promocyjnych. Nie bez powodu -pojemna torba pomieści bez problemu wszystkie gadżety z targów. Dodatkowym atutem toreb jest ich duża powierzchnia przeznaczona pod nadruk. Warto to wykorzystać i umieścić na torbach ciekawą, przyciągającą wzrok grafiką. Nieduża torba papierowa PS201G002 to tani i ekologiczny sposób na zapakowanie drobnych upominków. Nieco droższym rozwiązaniem będzie materiałowa torba na zakupy MO984603. Ta pojemna i wytrzymała torba wykonana z wysokiej jakości bawełny z pewnością posłuży obdarowanym osobom przez długi czas.

Wybór gadżetów na konferencję powinien być przemyślaną i przede wszystkim skuteczną strategią. Przy wyborze produktów promocyjnych warto postawić na jakość i użyteczność, tak aby po udanej konferencji, każdy obdarowany gość korzystał z nich chętnie i przez długi czas. Dzięki temu Twoje logo będzie znane coraz szerszemu gronu odbiorców i stanie się rozpoznawalne, co z pewnością przełoży się na rozwój Twojej marki.