Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Znowu moda na kubeczki

Znowu moda na kubeczki
"Ceramika reklamowa ponownie na topie." - wypowiadają się specjaliści od reklamy na gadżetach. Był czas kiedy firmy odchodzić od reklamy na kubeczkach szukając innych, ciekawych pomysłów, ale jak się okazało nie trwało to długo. Ponownie kubeczki reklamowe wróciły do łask.

Kubek lub filiżanka reklamowa - takie proste i takie skuteczne. Jak się okazuje każdy w pracy ma swój ulubiony kubeczek, w którym najchętniej rano zaparza sobie kawę lub herbatę. I najczęściej są to właśnie kubeczki reklamowe, które otrzymaliśmy od swojego kontrahenta, kolegi, szefa. Kubeczek ten zawsze stoi na biurku bo nawet jeśli już dawno kawa ostyganie, albo już ją wypijemy, to mało kto od razu odnosi go na miejsce. A to w ciągu dnia przychodzą klienci, koledzy z innych działów, kurierzy, listonosze. Wszyscy mają szanse zobaczyć nasz kubeczek z logiem, bo w  końcu rzuca się w oczy. Dlatego też wiele firm doszło do wniosku, że chętnie znowu na jakiś czas powróci do takich gadżetów.

Tym bardziej, że mogą one być bardziej urozmaicone. Może to być zestaw dwóch kubeczków w pięknym ozdobnym opakowaniu.  Może to być także zestaw kolorowych filiżanek do expresso, a może to także być ciekawy zestaw do cappuccino. Wybór jak zwykle jest ogromny, pomysłów  jest wiele, zatem zachęcamy do reklamy na tym jakże popularnym i zawsze na czasie gadżecie.