Wigilia w Reklamowe24 nie może być nudna!

Wigilia w Reklamowe24 nie może być nudna!

Wigilia w Reklamowe24 nie może być nudna!

Odeszliśmy od koncepcji znanej pracownikom większości firm i zrezygnowaliśmy z wykwintnej kolacji w restauracji. W zamian za to postawiliśmy na warsztaty kulinarne, dzięki którym mogliśmy poznać ciekawe przepisy oraz nauczyć się jeszcze lepiej ze sobą współpracować.

Efektem naszej pracy w kuchni była czterodaniowa uczta składająca się m.in. z pierogów z wędzonym pstrągiem czy też czekoladowego piernika z musem makowym. Oczywiście nie udałoby się nam jej przygotować bez pomocy fachowca. Podczas gotowania pomagała nam Marta Edmunds -  znana z występów w Top Chefie szefowa kuchni w najlepszych łódzkich restauracjach.  Dzięki jej pomocy i naszemu zaangażowaniu wszystkie dania były wyśmienite, a fakt, że przygotowaliśmy je sami tylko dodał im smaku. Warto również wspomnieć, że po świątecznym posiłku zarząd firmy dostał ciekawe prezenty od reszty zespołu. Nie możemy zdradzić co wręczyliśmy, ale gwarantujemy, że upominki były bardzo trafne :) Tym oto sposobem zakończyliśmy nasze świąteczne spotkanie pełne śmiechu, dobrej zabawy i przyjaznej atmosfery.

Święta Bożego Narodzenia w Reklamowe24 nie skończyły się jednak na wspólnym gotowaniu. Następnego dnia, na sam koniec pracy biura, spotkaliśmy się w gronie pracowników, by wręczyć sobie prezenty i zjeść jeszcze jeden wspólny posiłek. Ponownie okazało się, że jesteśmy zwartą grupą osób, które znają się bardzo dobrze i mają głowę pełną pomysłów. Świadczą o tym upominki, które dostaliśmy. Każdy z nich zaskakiwał swoją pomysłowością oraz nawiązywał do zainteresowań obdarowanego.

Niewątpliwie dzięki takim wydarzeniom mogliśmy pozbyć się przedświątecznego stresu i udać się z uśmiechem do naszych domów. Musimy przyznać, że firmowa wigilia była bardzo udana, oby tak też było za rok!