Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Gadżety dla rodziców, czyli co podarować klientom z okazji Dnia Dziecka

Gadżety dla rodziców, czyli co podarować klientom z okazji Dnia Dziecka
Dzień Dziecka to święto, które rodzice obchodzą wraz ze swoimi pociechami. W biznesie ta okazja przykuwa uwagę branży parentingowej oraz firmy angażujących się społecznie. Jakie gadżety warto podarować klientom z okazji święta najmłodszych?
Gadżetem firmowym może stać się niemal wszystko. Reklamowe24 posiada w swojej ofercie tak wiele produktów, że konieczne stało się wprowadzenie kategorii, często rozbitych także na mniejsze podgrupy przedmiotów. Wśród propozycji znajdują się m.in. zabawki dla dzieci. 

Dlaczego warto przemyśleć zakup obrandowanych akcesoriów dla najmłodszych?

Podajemy trzy, główne powody:

  • Klienci, którzy są rodzicami docenią gest firmy
  • Firma zyska opinię przedsiębiorstwa, które ceni życie rodzinne
  • Logo naniesione na produkty będzie pełniło funkcję promocyjną

Jakie gadżety wybrać?

Trudność z wyborem gadżetów z okazji Dnia Dziecka lub po prostu adresowanych do dzieci (np. podczas wydarzeń o charakterze parentingowym) polega na tym, że upominek jest wręczany osobom dorosłym. Należy pamiętać jednak, że docelowo trafi w rączki maluchów, więc wybór powinien być zorientowany na ich potrzeby. Najważniejszą kwestią jest jakość zamawianych produktów – odpowiedzialni rodzice zawsze sprawdzają, czy materiał, z którego wykonane są zabawki jest bezpieczny. Warto zatem wybrać upominki opatrzone odpowiednimi certyfikatami lub wykonane z naturalnych surowców, np. z drewna. Akcesoria powinny być możliwie jak najbardziej uniwersalne. Odradzamy zamawianie upominków osobno dla chłopców i dziewczynek, kierując się stereotypowym podziałem ról ze względu na płeć. Może to zostać odebrane negatywnie, ponieważ obecnie duży nacisk jest kładziony na brak kategoryzacji (chłopcy też lubią się bawić w gotowanie, a dziewczynki chętnie sięgają po samochodziki i nie ma w tym nic złego, ani nieodpowied

niego). 


Szukasz gadżetów dla dzieci? Skorzystaj z Promocji Tygodnia!

W załodze Reklamowe24 nie brakuje szczęśliwych rodziców, którzy doskonale znają potrzeby najmłodszych. Specjaliści ds. sprzedaży wybrali 4 produkty z kategorii Gadżety dla dzieci, które możecie zamówić w obniżonej cenie do 19 maja:

Drewniane kredki

Zestaw 9-centymetrowych, drewnianych kredek w ekologicznym, tekturowym pudełku ucieszy każdego, małego artystę.

Kredki woskowe

Promocją został objęty także zestaw kredek woskowych. W opakowaniu znajduje się 6 kolorów, dzięki którym każdy obrazek nabierze barw.

Pluszowy miś

Każde dziecko lubi przytulanki. W ramach Promocji Tygodnia możecie u nas zamówić pluszowe misie ubrane w nowoczesne bluzy z kapturem.

Piłka plażowa

Nadchodzi lato, wakacje i relaks na plaży! Do 19 maja możecie u nas zamówić piłki plażowe tańsze o 20 procent.

Komplet układanek
Układanki to gwarancja zabawy połączonej z nauką i rozwijaniem umiejętności manualnych.
Szczegóły dotyczące oferty znajdziecie tutaj: PROMOCJA TYGODNIA.
Zajrzyjcie także na nasz blog: Gadżety dla branży parentingowej.