Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

PROMOCJA -20% na produkty kaszerowane

PROMOCJA -20% na produkty kaszerowane
W dniach 13-17 marca ogłaszamy promocję na produkty kaszerowane. 20-procentową obniżką została objęta teczka, podkładka pod dokumenty i kołonotatnik.
Czym jest kaszerowanie?

Kaszerowanie to metoda, dzięki której produkty wyglądają znacznie ładniej i są bardziej wytrzymałe. Technika ta polega na naklejeniu na dany przedmiot cienkiej, zadrukowanej warstwy papierowej. Takie rozwiązanie jest stosowane np. podczas znakowania teczek, podkładek, czy opakowań z tektury falistej.

Jakie gadżety są objęte promocją?

Nasza promocja obejmuje trzy produkty, które zostały oznakowane z wykorzystaniem techniki kaszerowania. Proponujemy Państwu dwubigową teczkę (tzn. posiadającą „grzbiet”, który zapewnia większą pojemność i zapobiega gnieceniu się dokumentów), 50-kartkowy kołonotatnik i podkładkę z klipsem na dokumenty, czyli clipboard. Wszystkie trzy gadżety są odpowiedzią na potrzeby pracowników biurowych i przydają się podczas codziennych czynności. Są to produkty uniwersalne, które można podarować swoim klientom np. jako prezent podczas konferencji jak i jubileuszowy upominek.

Jak skorzystać z oferty?

Skorzystanie z oferty promocyjnej Reklamowe24 jest niezwykle proste. Wystarczy zapoznać się z informacjami dotyczącymi każdego produktu, które zostały umieszczone na ulotce przygotowanej z tej okazji (znajdziesz ją TUTAJ), a następnie skontaktować się z nami w celu złożenia zamówienia. Przypominamy, że promocja obowiązuje od 13 do 17 marca.