Z okazji 10-lecia firmy Reklamowe24 wprowadza zniżki dla swoich Klientów. W tym tygodniu można u nas zamówić trzy modele pamięci USB o różnej pojemności (4 GB lub 8 GB) z 20-procentową zniżką.
Każde z proponowanych przez nas urządzeń jest zgrabne i lekkie. Logo naniesione na modele objęte promocją, będzie dobrze wyeksponowane, a przede wszystkim trwałe – oferujemy usługi najwyższej jakości.
Szczegóły dotyczące promocji znajdują się tutaj: Promocje.
Specjalista do spraw kluczowych klientów w Reklamowe24, odpowiedzialny za obsługę i rozwój współpracy z najważniejszymi partnerami biznesowymi. Posiada doświadczenie w prowadzeniu długofalowych relacji handlowych, negocjacjach oraz dopasowywaniu rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów strategicznych. W pracy stawia na partnerskie podejście, zrozumienie celów klienta oraz dostarczanie realnej wartości wspierającej rozwój ich biznesu. Na co dzień koncentruje się na budowaniu zaufania i utrzymywaniu trwałych relacji, które wykraczają poza standardową obsługę sprzedażową.

© 2026 Sklep internetowy Reklamowe24.pl. Gadżety reklamowe w Twoim mieście:
Gadżety reklamowe Warszawa,Gadżety reklamowe Katowice,Gadżety reklamowe Ruda Śląska,Gadżety reklamowe Gdańsk,Gadżety reklamowe Wrocław,Gadżety reklamowe Szczecin,Gadżety reklamowe Bydgoszcz,Gadżety reklamowe Poznań,Gadżety reklamowe Białystok,Gadżety reklamowe Kraków,Gadżety reklamowe Lublin,Gadżety reklamowe Rzeszów.Gadżety reklamowe Łódź.