kalendarze na 2017

Kalendarze na 2017 rok – nie przegap tego!

Kalendarze na 2017 rok – nie przegap tego!

Kalendarze to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, na jakie od lat decydują się firmy. Można je wręczyć partnerom biznesowym, Klientom i pracownikom. W rozbudowanej ofercie Reklamowe24, znajdziecie kalendarze o różnym przeznaczeniu, wielkości i co za tym idzie – cenie.

Dla pracowników proponujemy średniej wielkości kalendarze biurkowe, w których można zapisać terminy spotkań lub istotnych wydarzeń. Modele biurkowe są wygodne i praktyczne – dzięki nim mamy cały czas na widoku plan na kolejne dni. W ten sposób możemy zredukować liczbę samoprzylepnych karteczek, które w nadmiarze zamiast pomagać w organizacji pracy, znacznie ją utrudniają.

Partnerom biznesowym lub Klientom warto podarować kalendarze w formie grubego zeszytu na notatki, w których zmieści się dużo więcej zapisków. Logo firmy będzie dyskretnym, ale widocznym ozdobnikiem, nie pozwalającym zapomnieć obdarowanemu, od kogo otrzymał przydatny prezent.

Ze względu na czas realizacji projektu, warto zamówić kalendarze jak najszybciej. Wskazówki dotyczące zamówienia i płatności znajdziecie w zakładce „Jak zamawiać”.