Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Kalendarze na 2017 rok – nie przegap tego!

Kalendarze na 2017 rok – nie przegap tego!
Rok 2016 powoli dobiega końca, jest to zatem odpowiedni moment, aby pomyśleć o kalendarzach. W naszej ofercie znajdziecie kalendarze różnego rodzaju, wielkości oraz przeznaczenia. Zamówcie je, zanim będzie za późno.


Kalendarze to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, na jakie od lat decydują się firmy. Można je wręczyć partnerom biznesowym, Klientom i pracownikom. W rozbudowanej ofercie Reklamowe24, znajdziecie kalendarze o różnym przeznaczeniu, wielkości i co za tym idzie – cenie.

Dla pracowników proponujemy średniej wielkości kalendarze biurkowe, w których można zapisać terminy spotkań lub istotnych wydarzeń. Modele biurkowe są wygodne i praktyczne – dzięki nim mamy cały czas na widoku plan na kolejne dni. W ten sposób możemy zredukować liczbę samoprzylepnych karteczek, które w nadmiarze zamiast pomagać w organizacji pracy, znacznie ją utrudniają.

Partnerom biznesowym lub Klientom warto podarować kalendarze w formie grubego zeszytu na notatki, w których zmieści się dużo więcej zapisków. Logo firmy będzie dyskretnym, ale widocznym ozdobnikiem, nie pozwalającym zapomnieć obdarowanemu, od kogo otrzymał przydatny prezent.

Ze względu na czas realizacji projektu, warto zamówić kalendarze jak najszybciej. Wskazówki dotyczące zamówienia i płatności znajdziecie w zakładce „Jak zamawiać”.