Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Przygotowanie do roku szkolnego

Przygotowanie do roku szkolnego
Dla większości z nas wakacyjne przygody zostały tylko miłym wspomnieniem uwiecznionym na przywiezionej z podróży fotografii. Najwyższy czas pomyśleć o zbliżającym się roku szkolnym i zastanowić się nad skompletowaniem uczniowskiej wyprawki. Od kilku lat królują w tym temacie dwa trendy - pierwszy to bezkresne morze barw, drugi na pozór nieco skromniejszy trend eko. Dla pierwszego z nich ciekawą propozycją są kolorowe zakładki z motywem zwierzęcym, które będą zachęcały do częstszego otwierania książek czy pobudzające wyobraźnie, wielobarwne zestawy do malowania. Nie możemy zapomnieć o tym co najważniejsze czyli długopisach i ołówkach.

Dla większości z nas wakacyjne przygody zostały tylko miłym wspomnieniem uwiecznionym na przywiezionej z podróży fotografii. Najwyższy czas pomyśleć o zbliżającym się roku szkolnym i zastanowić się nad skompletowaniem uczniowskiej wyprawki. Od kilku lat królują w tym temacie dwa trendy - pierwszy to bezkresne morze barw, drugi na pozór nieco skromniejszy trend eko. Dla pierwszego z nich ciekawą propozycją są kolorowe zakładki z motywem zwierzęcym, które będą zachęcały do częstszego otwierania książek czy pobudzające wyobraźnie, wielobarwne zestawy do malowania. Nie możemy zapomnieć o tym co najważniejsze czyli długopisach i ołówkach. Wszystkie podręczniki i przybory,  proponujemy umieścić w plecaku na kółkach, tak aby nie obciążać zbytnio małych kręgosłupów.

Dla tych, którzy kochają przyrodę i dbają o środowisko proponujemy przybory wykonane z drewna i surowców wtórnych. Tu również mamy do zaproponowania bogatą gamę produktów, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Od klasycznych, stylistycznie surowych piórników, poprzez oryginalne drewniane ołówki i eleganckie długopisy, aż do wieloelementowych zestawów do kolorowania.

Działając z wyprzedzeniem możemy sprawić, że nadchodzący rok szkolny będzie prawdziwą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.