Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Napisz do nas:

Cyfrowe ramki

line
Gadżety reklamowe na grilla w obniżonych cenach!
Symbol:
TO1107352

Cena:
70,57 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫

Cyfrowe ramki reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Czasy, kiedy zdjęcia wywoływano na papierze, już dawno minęły. Obecnie coraz częściej zadowalamy się ich cyfrową wersją. Nic zatem dziwnego w tym, że tak popularne są obecnie cyfrowe ramki na zdjęcia, czyli urządzenia, które wyglądają jak tradycyjne ramki na zdjęcia, które jednak wyposażone są w wyświetlacz LCD i umożliwiają wygodne przeglądanie zdjęć w różnych formatach. Tego typu gadżety to doskonały pomysł na prezent reklamowy dla klienta. Jeżeli interesują Państwa tanie ramki cyfrowe reklamowe, zapraszamy do bliższego przestudiowania naszej aktualnej oferty.

Nowoczesne reklamowe ramki cyfrowe

Działanie reklamowych ramek cyfrowych jest bardzo proste - to znakomity prezent dla wszystkich wielbicieli nowych technologii. Warto jednak podkreślić, że nowej generacji reklamowe ramki cyfrowe bardzo często wyposażone są w dodatkowe funkcje, przez co stają sie jeszcze ciekawszymi gadżetami. Nowoczesne reklamowe ramki cyfrowe wyposażone są bardzo często chociażby w termometr, datownik, stacje pogodą itd. Co istotne, często mają one naprawdę sporo pamięci. Wiadomo, że w przypadku ramek na zdjęcia, także i tych cyfrowych, liczy sie nie tylko ich funkcjonalność, ale również i design. Dlatego też warto rozejrzeć się za gustownymi modelami, które będą pasować do każdego wnętrza - tylko w takim przypadku mamy pewność, że podarowana klientowi cyfrowa ramka na zdjęcia spełni swoje zadanie także i jako gadżet reklamowy.

Reklamowe ramki cyfrowe w naszej ofercie

Zawsze podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych kontrahentów. Tak jest również i w przypadku oferowanych reklamowych ramek na zdjęcia. Możemy Państwu zaproponować co najmniej kilka interesujących modeli, których wspólną cechą jest funkcjonalność, duża pamięć wewnętrzna i w dodatku atrakcyjny wygląd. Oferujemy zarówno reklamowe ramki cyfrowe w tradycyjnym kształcie, jak i ramki bardziej fantazyjne, np. stosunkowo nieduże, w kształcie serca. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania o nasze produkty, zapraszamy do skontaktowania sie z nami. Służymy kompleksowym wsparciem.

line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×