Parasol automatyczny z odblaskowym paskiem, granatowy V4226-04

Symbol produktu: V4226-04
Symbol producenta: VG422604
Symbol: V4226-04
Dostępność: duża ilość

Wyceń produkt w 3 krokach

od 33,65 zł netto/szt.
1 Wybierz kolor
2 Rozmiar i znakowanie
[{"name":"transfer","size":100,"unit":"cm2","color":4,"place":"panel","symbol":"TF1","packing":"A5","template":"","description":"Maksymalny rozmiar 200x12 mm"},{"name":"transfer","size":400,"unit":"cm2","color":4,"place":"panel","symbol":"TF2","packing":"A5","template":"","description":"Maksymalny rozmiar 200x12 mm"},{"name":"fullcolor","size":"200x12","unit":"mm","color":1,"place":"panel","symbol":"DTF1","packing":"A5","template":"","description":"Maksymalny rozmiar 200x12 mm"},{"name":"fullcolor","size":"200x12","unit":"mm","color":1,"place":"panel","symbol":"DTF2","packing":"A5","template":"","description":"Maksymalny rozmiar 200x12 mm"},{"name":"fullcolor","size":"200x12","unit":"mm","color":1,"place":"panel","symbol":"DTF3","packing":"A5","template":"","description":"Maksymalny rozmiar 200x12 mm"},{"name":"sito","size":"200x120","unit":"mm","color":4,"place":"item - panel [one colour only]","symbol":"S2","packing":"A5","template":"","description":"Maksymalny rozmiar 200x120 mm"}]
3 Ilość produktów
Wartość netto: -- Cena jednostkowa netto: --
Jeśli zwiększysz ilość do 248 sztuk Twoja oferta będzie bardziej atrakcyjna

Parasol automatyczny z odblaskowym paskiem, granatowy produkt reklamowy z nadrukiem V4226-04

Parasol automatyczny, 8 paneli, drewniana konstrukcja, połyskliwy pasek, zapięcie na zatrzask
Model: V4226
Kolor produktu: granatowy
Wymiary produktu: Ø103 x 90 cm
Użyte materiały: poliester, metal
Nadruk: sito, transfer, pełny kolor

Zrealizowane gadżety reklamowe dostarczane są za pomocą firm kurierskich w godzinach 8:00-16:00.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym biurze.

Koszt dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 19,90 zł netto.

Przy zamówieniach powyżej 2000 zł netto obowiązuje darmowa wysyłka.

Popularne produkty z wybranej kategorii

Bestseller
Automatyczny parasol 3-sekcyjny 21.5"
Automatyczny parasol 3… Symbol: 10901600
cena od
28,92 zł
Cena netto
Bestseller
Parasol automatyczny Barry 23''
Parasol automatyczny B… Symbol: 10905300
cena od
17,68 zł
Cena netto
Co mówią nasi klienci
Anna Matlak
Anna Matlak rok temu
google
Jestem bardzo zadowolona z obsługi swojego zamówienia w firmie Reklamowe24 przez p. Annę Kowalską. Dostałam bardzo szybko informację zwrotną odnośnie mojego zapytania ofertowego, oraz co należy zrobić by udało się zrealizować termin na którym mi zależało. Dzięki temu miałam poczucie, że firma także chce wyjść naprzeciw moim potrzebom. Jestem także zadowolona z jakości wykonania wydruku logo i zamawianego. Liczę na kontynuowanie współpracy :)
Magda Marszałek
Magda Marszałek rok temu
google
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jakość gadżetów zawsze na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół i zgodnie z projektem. Kontakt z Panem Przemkiem świetny, zawsze miły, uprzejmy, pomocny. :) Szczerze polecam .
Agnieszka Hrynkiewicz
Agnieszka Hrynkiewicz rok temu
google
Współpraca z firmą Reklamowe24 przebiega zawsze bezproblemowo w miłej atmosferze i to, co dla nas bardzo istotne z szybką realizacją. Naszym opiekunem jest Pan Przemek J. - zawsze uprzejmy, miły i gotowy do poświęceń, by klient był zadowolony. Jakość gadżetów można zawsze sprawdzić poprzez przesłanie dostępnych próbek do wglądu, firma doradza także w kwestii najlepszego nadruku, tak by wyglądało wszystko estetycznie i ładnie. Szczerze polecam współpracę z tą firmą!
Katarzyna Hop
Katarzyna Hop 11 miesięcy temu
google
Już kilka razy zamawiałam tutaj gadżety dla firmy, w której pracuję. Za każdym razem kontakt jest szybki i przyjemny, komunikacja przejrzysta, a gadżety wykonane tak jak powinny. W razie pytań lub problemów Pani Ania jest dla mnie zawsze bardzo pomocna. Polecam wszystkim tę firmę.
Magdalena Jagodzińska
Magdalena Jagodzińska rok temu
google
Wspólpracuję z Reklamowe24 już 3 lata. Dzięki wsparciu stałego opiekuna klienta p. Przemka zamówienia przebiegają bezproblemowo. Zamawiam materiały dla kilku moich klientów i firma ogarnia wszystkie zamówienia na czas, aktualizuje ofertę przesyłając spersonalizowane propozycje. Jestem zadowolona. A korzystając z okazji pragnę podziękować P. Przemkowi za wsparcie i zawsze szybką reakcję, szczególnie z zamówieniami "na wczoraj" :)
Małgorzata Tyszka - Kieszek
Małgorzata Tyszka - Kieszek rok temu
google
Z firmą Gadżety reklamowe - Reklamowe24 współpracuję już kilka lat nigdy nie zawiodłam się ani na produktach ani na wykonaniu. Wspaniały kontakt z opiekunem, szybka realizacja wizualizacji oraz finalnego zamówienia. Nie zdarzyło mi się żeby pod nieobecność opiekuna moje zapytanie zostało pozostawione bez echa. Polecam współpracę z tą firmą.
#zaprezentujsie
Zamów bezpłatny
katalog na rok 2023
Warto z nami
współpracować
Darmowa wysyłka
od 2000 zł
Ponad 15 lat
doświadczenia
Szeroka oferta
produktów
Liczne
referencje
Tysiące
udanych realizacji