SURF-UNI kurtka wiatrówka reklamowy S32000-RD-XS z nadrukiem z logo firmy

SURF-UNI kurtka wiatrówka S32000-RD-XS

Symbol produktu: S32000-RD-XS
Symbol producenta: S32000RDXS
Symbol: S32000-RD-XS
Dostępność: średnia ilość

Wyceń produkt w 3 krokach

od 34,67 zł netto/szt.
1 Wybierz kolor
2 Rozmiar i znakowanie
[{"name":"transfer","size":"150x100","unit":"mm","color":"1","place":"CHEST LEFT","symbol":"ST1","packing":"","template":"https:\/\/printposition-images-api.cdn.midocean.com\/S32000-RD_POS1.jpg","description":"chest left, rozmiar: 100x150 mm"},{"name":"transfer","size":"150x100","unit":"mm","color":"1","place":"CHEST RIGHT","symbol":"ST1","packing":"","template":"https:\/\/printposition-images-api.cdn.midocean.com\/S32000-RD_POS2.jpg","description":"chest right, rozmiar: 100x150 mm"},{"name":"transfer","size":"350x400","unit":"mm","color":"1","place":"BACK","symbol":"ST1","packing":"","template":"https:\/\/printposition-images-api.cdn.midocean.com\/S32000-RD_POS3.jpg","description":"z ty\u0142u 1, rozmiar: 400x350 mm"},{"name":"transfer","size":"100x70","unit":"mm","color":"1","place":"ARM RIGHT","symbol":"ST1","packing":"","template":"https:\/\/printposition-images-api.cdn.midocean.com\/S32000-RD_POS4.jpg","description":"arm right, rozmiar: 70x100 mm"},{"name":"transfer","size":"100x70","unit":"mm","color":"1","place":"ARM LEFT","symbol":"ST1","packing":"","template":"https:\/\/printposition-images-api.cdn.midocean.com\/S32000-RD_POS5.jpg","description":"arm left, rozmiar: 70x100 mm"}]
3 Ilość produktów
Wartość netto: -- Cena jednostkowa netto: --
Jeśli zwiększysz ilość do 248 sztuk Twoja oferta będzie bardziej atrakcyjna
Wartość netto: -- Cena jednostkowa netto: --
Oszczędzasz %!

SURF-UNI kurtka wiatrówka produkt reklamowy z nadrukiem S32000-RD-XS

SOL'S SURF, wodoodporna wiatrówka unisex, 100% poliamid 210T, zapięcie na zamek błyskawiczny, kaptur ze sznurkiem ściągającym w kołnierzu, 2 zewnętrzne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, system składania ''In Bag'' z elastycznymi wiązaniami wokół talii, elastyczne mankiety, oczka wentylacyjne. Informacje na temat dopasowania rozmiarów można znaleźć w tabeli rozmiarów w sekcji dokumentacji produktu.
Model: S32000
Kolor produktu: Czerwony
Wymiary produktu: XS
Dodatkowe informacje: Karta produktu
Użyte materiały: nylon
Nadruk: transfer
Płeć:
Gramatura: 210g

Zrealizowane gadżety reklamowe dostarczane są za pomocą firm kurierskich w godzinach 8:00-16:00.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym biurze.

Koszt dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 19,90 zł netto.

Przy zamówieniach powyżej 2000 zł netto obowiązuje darmowa wysyłka.

Co mówią nasi klienci
Anna Matlak
Anna Matlak rok temu
google
Jestem bardzo zadowolona z obsługi swojego zamówienia w firmie Reklamowe24 przez p. Annę Kowalską. Dostałam bardzo szybko informację zwrotną odnośnie mojego zapytania ofertowego, oraz co należy zrobić by udało się zrealizować termin na którym mi zależało. Dzięki temu miałam poczucie, że firma także chce wyjść naprzeciw moim potrzebom. Jestem także zadowolona z jakości wykonania wydruku logo i zamawianego. Liczę na kontynuowanie współpracy :)
Magda Marszałek
Magda Marszałek 2 lata temu
google
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jakość gadżetów zawsze na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół i zgodnie z projektem. Kontakt z Panem Przemkiem świetny, zawsze miły, uprzejmy, pomocny. :) Szczerze polecam .
Agnieszka Hrynkiewicz
Agnieszka Hrynkiewicz 2 lata temu
google
Współpraca z firmą Reklamowe24 przebiega zawsze bezproblemowo w miłej atmosferze i to, co dla nas bardzo istotne z szybką realizacją. Naszym opiekunem jest Pan Przemek J. - zawsze uprzejmy, miły i gotowy do poświęceń, by klient był zadowolony. Jakość gadżetów można zawsze sprawdzić poprzez przesłanie dostępnych próbek do wglądu, firma doradza także w kwestii najlepszego nadruku, tak by wyglądało wszystko estetycznie i ładnie. Szczerze polecam współpracę z tą firmą!
Katarzyna Hop
Katarzyna Hop rok temu
google
Już kilka razy zamawiałam tutaj gadżety dla firmy, w której pracuję. Za każdym razem kontakt jest szybki i przyjemny, komunikacja przejrzysta, a gadżety wykonane tak jak powinny. W razie pytań lub problemów Pani Ania jest dla mnie zawsze bardzo pomocna. Polecam wszystkim tę firmę.
Magdalena Jagodzińska
Magdalena Jagodzińska 2 lata temu
google
Wspólpracuję z Reklamowe24 już 3 lata. Dzięki wsparciu stałego opiekuna klienta p. Przemka zamówienia przebiegają bezproblemowo. Zamawiam materiały dla kilku moich klientów i firma ogarnia wszystkie zamówienia na czas, aktualizuje ofertę przesyłając spersonalizowane propozycje. Jestem zadowolona. A korzystając z okazji pragnę podziękować P. Przemkowi za wsparcie i zawsze szybką reakcję, szczególnie z zamówieniami "na wczoraj" :)
Małgorzata Tyszka - Kieszek
Małgorzata Tyszka - Kieszek 2 lata temu
google
Z firmą Gadżety reklamowe - Reklamowe24 współpracuję już kilka lat nigdy nie zawiodłam się ani na produktach ani na wykonaniu. Wspaniały kontakt z opiekunem, szybka realizacja wizualizacji oraz finalnego zamówienia. Nie zdarzyło mi się żeby pod nieobecność opiekuna moje zapytanie zostało pozostawione bez echa. Polecam współpracę z tą firmą.
#zaprezentujsie
Zamów bezpłatny
katalog na rok 2024
Warto z nami
współpracować
Darmowa wysyłka
od 2000 zł
Ponad 15 lat
doświadczenia
Szeroka oferta
produktów
Liczne
referencje
Tysiące
udanych realizacji