Symbol produktu: CX1543-85
|
Symbol producenta: CX154385
Dostępność: duża ilość
od 11,21 zł
-,-- zł
Ten uroczy termofor w kształcie pingwina to nie tylko praktyczny gadżet na chłodne dni - to ambasador ciepłych emocji związanych z Twoją marką. Odziany w świąteczny, granatowy sweterek ze skandynawskim wzorem, niesie ze sobą przesłanie troski i komfortu, które na długo pozostanie w pamięci obdarowanych. Każde użycie tego 250 ml termoforu to moment, w którym Twoja marka dosłownie otula klienta ciepłem.
Ogrzej relacje z klientami i rozpal rozpoznawalność swojej marki z termoforem, który nie tylko daje ciepło, ale i buduje ciepłe skojarzenia z Twoją firmą - zamów już dziś i przygotuj się na gorące rezultaty marketingowe!
Model: CX1543
Kolor produktu: francuski granat
Wymiary produktu: 22,5X12X5CM
Użyte materiały: akryl
Nadruk: etykieta, haft, tampodruk, transfer odblaskowy, transfer
© 2025 Sklep internetowy Reklamowe24.pl. Gadżety reklamowe w Twoim mieście:
Gadżety reklamowe Warszawa,Gadżety reklamowe Katowice,Gadżety reklamowe Ruda Śląska,Gadżety reklamowe Gdańsk,Gadżety reklamowe Wrocław,Gadżety reklamowe Szczecin,Gadżety reklamowe Bydgoszcz,Gadżety reklamowe Poznań,Gadżety reklamowe Białystok,Gadżety reklamowe Kraków,Gadżety reklamowe Lublin,Gadżety reklamowe Rzeszów.Gadżety reklamowe Łódź.