Symbol produktu: | Symbol producenta:
Dostępność: ---
---
Kolor produktu:
Kolor produktu:
Kolor produktu:
© 2025 Sklep internetowy Reklamowe24.pl. Gadżety reklamowe w Twoim mieście:
Gadżety reklamowe Warszawa,Gadżety reklamowe Katowice,Gadżety reklamowe Ruda Śląska,Gadżety reklamowe Gdańsk,Gadżety reklamowe Wrocław,Gadżety reklamowe Szczecin,Gadżety reklamowe Bydgoszcz,Gadżety reklamowe Poznań,Gadżety reklamowe Białystok,Gadżety reklamowe Kraków,Gadżety reklamowe Lublin,Gadżety reklamowe Rzeszów.Gadżety reklamowe Łódź.Symbol produktu: AS29122
|
Symbol producenta: AS29122
Dostępność: duża ilość
od 8,90 zł
-,-- zł
Srebrny ambasador Twojej marki, który nigdy nie pozostawi klientów w ciemności. Ta praktyczna latarka czołowa to nie tylko źródło światła, ale przede wszystkim nośnik wartości, który towarzyszy użytkownikom w ich codziennych wyzwaniach, budując pozytywne skojarzenia z Twoją firmą za każdym razem, gdy rozjaśnia ich drogę.
Rozświetl drogę do sukcesu swojej marki z latarką czołową 8LED - niech Twoje logo będzie tym, co klienci zobaczą, gdy potrzebują światła w ciemności!
Model: AS29122
Kolor produktu: srebrny
Wymiary produktu: 81 x 56 x 46 mm
Użyte materiały: plastik
Nadruk: tampodruk