Symbol produktu: 56-1102012
|
Symbol producenta: TO1102012
Dostępność: duża ilość
od 0,73 zł
-,-- zł
Długopis Sway w kolorze soczystego zielonego jabłka to nie zwykły przybór do pisania - to ambasador Twojej marki w codziennym użytku. Jego energetyczna, dwutonowa zieleń przyciąga wzrok, a elegancka, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że każdy kontakt z Twoją marką staje się przyjemnością. To narzędzie komunikacji, które przemawia nawet wtedy, gdy milczy.
Długopis Sway w kolorze zielonego jabłka to nie tylko narzędzie do pisania - to zielone światło dla Twojej marki, które otwiera drzwi do serc i umysłów odbiorców. Zainwestuj w siłę codziennego kontaktu!
Model: 3176799
Kolor produktu: zielone jabłko
Wymiary produktu: 14.00
Użyte materiały:
Nadruk: nadruk cyfrowy, tampodruk
© 2025 Sklep internetowy Reklamowe24.pl. Gadżety reklamowe w Twoim mieście:
Gadżety reklamowe Warszawa,Gadżety reklamowe Katowice,Gadżety reklamowe Ruda Śląska,Gadżety reklamowe Gdańsk,Gadżety reklamowe Wrocław,Gadżety reklamowe Szczecin,Gadżety reklamowe Bydgoszcz,Gadżety reklamowe Poznań,Gadżety reklamowe Białystok,Gadżety reklamowe Kraków,Gadżety reklamowe Lublin,Gadżety reklamowe Rzeszów.Gadżety reklamowe Łódź.