Symbol produktu: | Symbol producenta:
Dostępność: ---
---
Kolor produktu:
Kolor produktu:
Kolor produktu:
© 2025 Sklep internetowy Reklamowe24.pl. Gadżety reklamowe w Twoim mieście:
Gadżety reklamowe Warszawa,Gadżety reklamowe Katowice,Gadżety reklamowe Ruda Śląska,Gadżety reklamowe Gdańsk,Gadżety reklamowe Wrocław,Gadżety reklamowe Szczecin,Gadżety reklamowe Bydgoszcz,Gadżety reklamowe Poznań,Gadżety reklamowe Białystok,Gadżety reklamowe Kraków,Gadżety reklamowe Lublin,Gadżety reklamowe Rzeszów.Gadżety reklamowe Łódź.Symbol produktu: 12705011
|
Symbol producenta: PF12705011
Dostępność: duża ilość
od 14,95 zł
-,-- zł
Wyobraź sobie produkt, który nie tylko chroni przed słońcem, ale również opowiada historię Twojej marki. Okulary przeciwsłoneczne Tan to nie zwykły gadżet - to modny, ekologiczny i niezwykle efektywny nośnik reklamowy, który przyciąga spojrzenia i budzi pozytywne skojarzenia. Połączenie nowoczesnego designu z naturalnymi materiałami sprawia, że ten produkt staje się idealnym towarzyszem letnich kampanii marketingowych.
Okulary przeciwsłoneczne Tan z bambusowymi zausznikami to nie tylko ochrona przed słońcem - to inwestycja w pozytywny wizerunek Twojej marki, która będzie procentować przy każdym spojrzeniu!
Model: 127050
Kolor produktu: żółty
Wymiary produktu: 14 x 4,5 x 14 cm
Użyte materiały: bambus
Nadruk: laser, tampodruk
Płeć: none