Reklamowe24 - Multitoole jeden gadżet - wiele możliwości
Sport outdoor

Gadżety multifunkcyjne, czyli 1 produkt - wiele możliwości

Jeden produkt wiele zastosowań to definicja gadżetów multifunkcyjnych, które w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Rosnące zainteresowanie gadżetami tego typu, wynika przede wszystkim z zastosowania praktycznych rozwiązań, które dają nam jeden produkt przydatny w wielu rożnych sytuacjach.

Pomysłowe upominki, które spełniają kilka funkcji to świetny pomysł na gadżety promocyjne dla firm. Im więcej zastosowań posiada dany produkt, tym większa szansa, że okaże się on przydatny dla potencjalnego odbiorcy i będzie przez niego wykorzystywany na co dzień.

Decydując się na ten rodzaj reklamy z pewnością uzyskasz pozytywny feedback ze strony Klientów. Niewątpliwie docenią oni praktyczne i nowoczesne rozwiązania, podświadomie kojarząc te wartości z Twoją firmą.

image1

Kabel 3 w 1 z podświetlonym logo PF2PX00221

Doskonałym pomysłem na efektowny i praktyczny gadżet będzie kabel ładujący w formie breloka. Ten nowoczesny kabel został wyposażony w trzy złącza, umożliwiające jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Na produkcie jest możliwość wykonania podświetlonego logo firmy, co stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych technik znakowania.

Narzędzie wielofunkcyjne TO0301131

Kiedy myślimy o gadżetach wielofunkcyjnych, w pierwszej kolejności przychodzą nam na myśl narzędzia typu multitool. Wielofunkcyjne scyzoryki to produkty, które są na rynku od wielu lat, ale nie tracą swojej popularności. Taki gadżet warto mieć zawsze pod ręką - w plecaku, w samochodzie, a nawet w damskiej torebce. Ma wbudowane aż 11 różnych narzędzi: nożyczki, nóż, małą i dużą piłę, otwieracz do puszek i butelek, korkociąg, pilniczek i śrubokręt.

Brelok otwieracz AS17885

Brelok to prosty i użyteczny gadżet, który będzie doskonałym pomysłem na niedrogi upominek promocyjny. Polecany przy nas brelok posiada aż 2 funkcje: otwieracza do kapsli oraz korkociągu do wina. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten elegancki i stylowy brelok, nie tylko przyciąga wzrok atrakcyjnym wyglądem ale jest również bardzo praktyczny. Znajdzie zastosowanie na kampingu, wypadzie za miasto czy spontanicznym spotkaniu ze znajomymi.

Narzędzie wielofunkcyjne
Narzędzie wielofunkc… Symbol: AS29093
cena od
26,92 zł
Cena netto
Komplet śrubokrętów w długopisie
Komplet śrubokrętów … Symbol: AS29106
cena od
4,59 zł
Cena netto
Zestaw TRAVELER - latarka, narzędzie wielofunkcyjne i kompas
Zestaw TRAVELER - la… Symbol: AS29119
cena od
58,81 zł
Cena netto
Narzędzie wielofunkcyjne HAMER
Narzędzie wielofunkc… Symbol: AS29128
cena od
37,71 zł
Cena netto
19-częściowy zestaw śrubokrętów
19-częściowy zestaw … Symbol: 56-0381016
cena od
9,94 zł
Cena netto
Skrobaczka do szyb COLD NIGHTS, biały
Skrobaczka do szyb C… Symbol: 56-0407083
cena od
1,03 zł
Cena netto
Skrobaczka i miotła do odgarniania śniegu, czarny
Skrobaczka i miotła … Symbol: V7740-03
cena od
32,72 zł
Cena netto
Skrobaczka, miotła do odgarniania śniegu
Skrobaczka, miotła d… Symbol: V9702-03
cena od
17,49 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Zestaw narzędzi WHEEL
Zestaw narzędzi WHEE… Symbol: AS29166-02
cena od
18,83 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Jump starter MAST 6000 mAh
Jump starter MAST 60… Symbol: AS45110-02
cena od
145,15 zł
Cena netto
Zestaw kluczy imbusowych
Zestaw kluczy imbuso… Symbol: MO6682-40
cena od
10,10 zł
Cena netto
Miarka 1 m z poziomicą
Miarka 1 m z poziomi… Symbol: AS29076
cena od
1,52 zł
Cena netto
image1

Lampka na biurko z funkcją ładowania VG027000

Minimalistyczna lampka na biurko o ciekawym designie to gadżet, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Lampka posiada 3 tryby świecenia, które dają możliwość regulowania intensywność światła. Dodatkowo lampka wyposażona jest bezprzewodową ładowarkę indukcyjną o mocy 10 W. Wystarczy położyć smartfon na podstawce, aby rozpocząć ładowanie baterii. Ładowarka jest kompatybilna z większością smartfonów dostępnych obecnie na rynku.

Zegar biurkowy z pojemnikiem na przybory AS03060

Elegancki, metalowy zegar zamocowany na drewnianej podstawce z litego drewna to połączenie estetyki i funkcjonalnością. Zegar posiada funkcję budzika i jest dodatkowo wyposażony w praktyczny pojemnik na artykuły piśmiennicze. Taki gadżet to doskonały pomysł na upominek np. dla partnerów biznesowych, z pewnością będzie stanowił ozdobą każdego biurka.