Reklamowe24 - Kalendarzowa moc planowania
Sport outdoor

Czy kalendarz sprawdzi się jako upominek promocyjny?

Kalendarz to praktyczny i uniwersalny produkt, który sprawdzi się jako upominek reklamowy dla każdej firmy, niezależnie od branży. Niesłabnąca popularność tradycyjnych kalendarzy, wynika z faktu, że dają one łatwy i szybki dostęp do dat, pozwalają na wygodne tworzenie notatek, zaznaczanie ważnych terminów i deadline'ów.

Większość ludzi korzysta z kalendarza przez cały rok, zarówno w domu, jak i w pracy. Tym samym kalendarze promocyjne dają możliwość promowania marki przez znacznie dłuższy czas, niż w przypadku innych artykułów reklamowych. Obdarowując swojego Klienta kalendarzem możesz mieć pewność, że reklama będzie działała długofalowo. Za każdym razem kiedy Klient sięgnie po terminarz, będzie odczuwał pozytywne skojarzenia z Twoją marką.

Poza oczywistymi względami praktycznymi, kalendarze reklamowe mogę również stanowić doskonały nośnik informacji o Twojej firmie. Możesz w nich umieścić istotne dane, takie jak adres firmy i godziny pracy, ważne daty lub zdjęcia, które prezentują Twoją markę, co może znacząco zwiększyć skuteczność reklamy.

image1

Jaki kalendarz wybrać?

Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy to z pewnością najbardziej popularny model kalendarza, który doskonale sprawdzi się w roli upominku reklamowego. Praktyczny kalendarz w formie książki będzie świetnym pomysłem na prezent zarówno dla Klientów, jak i pracowników firmy.

Wybierając kalendarz książkowy warto zwrócić uwagę na jakość użytych materiałów. Taki kalendarz ma nam posłużyć przez cały, kolejny rok, powinien być więc wykonany z trwałych komponentów. Polecamy szczególnie kalendarze wykonane ze skóry naturalnej bądź ekologicznej, które wyróżniają się eleganckim, ponadczasowym designem.

Na kalendarzach książkowych warto umieścić firmowy logotyp, dzięki temu każdy egzemplarz będzie pełnił rolę nośnika reklamy dla Twojej firmy. Na produktach zwykle wykonujemy wysokiej jakości nadruki lub eleganckie znakowanie w formie tłoczenia.

W ofercie posiadamy zarówno kalendarze ksiązkowe w układzie dziennym, jak i kalendarze z podziałem na tygodnie. Wszystkie model występują w wielu wariantach kolorystycznych i formatach, dzięki temu bez problemy możemy dobrać produkt idealnie wpasowujący się w estetykę i potrzeby każdej firmy.

image1
Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne świetnie sprawdzą się w biurze, urzędzie lub domu. Popularność i uniwersalność tego typu kalendarzy czyni z nich skuteczny i efektywny nośnik reklamy. Kalendarz ścienny warto podarować pracownikom lub kontrahentom, każdy obdarowany z pewnością chętnie skorzysta z takiego podarunku i umieści go w widocznym miejscu, gdzie pozostanie na cały rok.

Jakie kalendarz ścienny wybrać? Oczywiście, wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Naszym Klientom oferujemy zarówno tradycyjne kalendarze plakatowe, jak i jednodzielne lub trójdzielne kalendarze ścienne. Kalendarze jednodzielne zapewniają przejrzysty układ miesięczny, natomiast kalendarze trójdzielne oferują użyteczne trójdzielne kalendarium oraz przesuwne okienko.

Kalendarze ścienne dostępne są w dwóch wariantach, z płaską lub wypukłą główką, które możemy zadrukować według indywidualnego projektu.

Kalendarze biurkowe

Jak wskazuje sama nazwa, kalendarze tego typu sprawdzą się doskonale, jako gadżet reklamowy na biurko. Taki kalendarz jest niezwykle praktyczny, możemy ustawić go na biurku i mieć zawsze w zasięgu wzroku.

Ważną zaletą takiego produktu jest estetyka, która idzie w parze z niską ceną. Kalendarze reklamowe w formie piramidki są wykonywane z wysokiej jakości kartonu, dzięki czemu są odporne na odkształcenia i prezentują się świetnie przez długi czas.

Kalendarze biurkowe mogą również posiadać przyklejane kalendarium, które zwykle jest umieszczone po jednej stronie piramidki. Taki kalendarz pozwala na świetne wyeksponowanie logotypu Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu praktycznego charakteru samego kalendarza.