Piccolio - Odzież reklamowa - Reklamowe24

Markowa odzież reklamowa Piccolio

Kategorie i filtry
Sortowanie
 • Domyślnie
 • Nazwa od A-Z
 • Nazwa od Z-A
 • Cena od najniższej
 • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
Parade Koszulka unisex
Parade Koszulka unisex Symbol: P710012
cena od
9,66 zł
Cena netto
Pelican Koszulka dziecięca
Pelican Koszulka dziec… Symbol: P720007
cena od
7,58 zł
Cena netto
Paint Koszulka unisex
Paint Koszulka unisex Symbol: P730012
+10 więcej
cena od
10,65 zł
Cena netto
Peak Koszulka unisex
Peak Koszulka unisex Symbol: P740012
cena od
10,53 zł
Cena netto
Progress LS Koszulka unisex
Progress LS Koszulka u… Symbol: P750012
cena od
15,39 zł
Cena netto
Sunshine Czapka unisex
Sunshine Czapka unisex Symbol: P310000
cena od
5,91 zł
Cena netto
Joy Koszulka polo męska
Joy Koszulka polo męska Symbol: P210013
cena od
20,96 zł
Cena netto
Joy Koszulka polo damska
Joy Koszulka polo damska Symbol: P220013
cena od
20,96 zł
Cena netto
Pixel Koszulka unisex
Pixel Koszulka unisex Symbol: P810012
cena od
13,74 zł
Cena netto
Zero Bluza unisex
Zero Bluza unisex Symbol: P410012
cena od
36,00 zł
Cena netto
Joy Koszulka polo damska
Joy Koszulka polo damska Symbol: PX20613
cena od
17,31 zł
Cena netto
Bloom Torba na zakupy unisex
Bloom Torba na zakupy … Symbol: P9X40XX
cena od
3,15 zł
Cena netto
Joy Koszulka polo męska
Joy Koszulka polo męska Symbol: P2X0616
cena od
17,31 zł
Cena netto

Piccolio to jedna z bardziej rozpoznawanych marek na rynku gadżetów reklamowych. Zamówione artykuły inwestorzy mogą wykorzystać na wiele różnych sposobów. Przydadzą się m.in. do zaprojektowania profesjonalnej i skutecznej kampanii marketingowej. Marka udostępnia zainteresowanym klientom przede wszystkim wysokiej klasy odzież reklamową. Asortyment opiera się na szerokim wyborze kolorów oraz rozmiarów, a klienci stają przed szansą stworzenia swojego wyjątkowego stylu.

Gadzety reklamowe - Na tym znamy się najlepiej

Marka Piccolio dba o to, aby cały czas się rozwijać i udoskonalać swoją ofertę. Dzięki temu zdobywa dużą popularność w różnych zakątkach Polski. Jest ceniona głównie za solidność wykonania odzieży reklamowej, ale też za jej funkcjonalność, trwałość oraz nowoczesny design. Do dyspozycji inwestorów oddano m.in.:

 • koszulki typu unisex,
 • koszulki dziecięce,
 • czapki unisex nastawialne,
 • koszulki polo (męskie oraz damskie),
 • koce polarowe,
 • bluzy unisex.

Bogata oferta doprowadza do tego, że każdy zamawiający znajdzie dla siebie odpowiedni produkt reklamowy do uruchomienia długo wyczekiwanej kampanii. Oczywiście warto to najpierw przedyskutować ze specjalistami z branży PR. Zaprezentowaną odzież można na siebie zakładać m.in. do szkoły, na uczelnię, do pracy czy też na długie spacery i wycieczki. Jest bardzo uniwersalna, a jednym z najchętniej wybieranych kolorów jest biel.

Prestiżowe gadżety reklamowe marki Piccolio pozwalają na udane zaprezentowanie firmowej oferty wśród mniejszych przedsiębiorców, jak i poważnych biznesmenów. Tym samym można się postarać o pozyskanie nowych i zaufanych klientów. Do stworzenia odzieży reklamowej wykorzystano jedynie najlepszej jakości materiały, w tym m.in. bawełnę.

Zamawiający sami wybierają wielkość nadruku (haftu), który pojawi się na zakupionych produktach. Może to być oryginalne hasło reklamowe lub też logo danej firmy. To niepowtarzalna szansa na wzrost rozpoznawalności przedsiębiorstwa w społeczeństwie. Nadruki wykonuje się m.in. poprzez użycie techniki transferu cyfrowego oraz sitodruku.

Zainwestowanie pieniędzy w ekskluzywne gadżety reklamowe marki Piccolio to bardzo dobry pomysł na rozwój własnej działalności. Taka kampania z całą pewnością trafi w gusta rozmaitych odbiorców (niezależnie od przedziału wiekowego). Szczególnym zainteresowaniem cieszą się bluzy, które odznaczają się obecnością wzmocnień na ramionach i lamówki z dzianiny ściągaczowej. Dodatkowo zyskują uznanie ze względu na swój prosty krój i wszechstronność zastosowania. Wszystkie oferowane produkty wyróżniają się wytrzymałością i długą żywotnością.

Z artykułów reklamowych marki Piccolio można korzystać praktycznie przez cały rok, chociaż zdecydowanie najczęściej sięga się po nie w okresie wiosennym oraz letnim. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wręczyć je swoim kontrahentom czy też bliskim znajomym. Ostateczna decyzja będzie należała do samych inwestorów.