Slazenger - Gadżety reklamowe - Reklamowe24

Markowe gadżety Slazenger

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
Okulary przeciwsłoneczne Blackburn
Okulary przeciwsłonecz… Symbol: 10001000
cena od
0,00 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czym zajmuje się firma Slazenger?

Slazenger to angielski producent artykułów sportowych, który w swych działaniach koncentruje się na produkcji odzieży i akcesoriów dedykowanych sportom rakietowym, w szczególności do tenisa, golfa, krykieta i hokeja.

Czy na piłkach sportowych Slazengera mogę umieścić moje logo?

Tak, piłki znakujemy przy wykorzystaniu techniki tampodruku, nadruk może mieć do 4 kolorów.

Czy mogę liczyć na pomoc w zakresie wyboru produktów i techniki znakowania?

Oczywiście, nasi handlowcy chętnie doradzą Państwu w doborze gadżetów, przedstawią dostępne techniki nadruku i przygotują wycenę wybranych produktów z logo Państwa firmy.

Brytyjska marka Slazenger udostępnia na rynku wysokiej klasy gadżety reklamowe, które można z powodzeniem wykorzystać do uruchomienia skutecznej kampanii reklamowej. Marka skupia się głównie na produkowaniu rozmaitych akcesoriów sportowych. Można z nich korzystać w różnych dyscyplinach sportu, m.in. tenisie, krykiecie czy też golfie

Gadzety reklamowe - Na tym znamy się najlepiej

Marka Slazenger swoją popularność zawdzięcza umiejętnie dobieranym technologiom nadruku na wybranych przez klientów ekskluzywnych gadżetach reklamowych. W ten sposób zainteresowani otrzymują produkty z górnej półki, które później można wykorzystać w celach reklamowych. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • torby na laptopa,
  • piłki,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • czapeczki z daszkiem (6-panelowe).

Szeroki wybór sprawia, że coś dla siebie znajdzie praktycznie każdy reklamodawca. To ogromna szansa na zorganizowanie profesjonalnej kampanii reklamowej, która dotrze głównie do aktywnych fizycznie osób.

Wspomniane gadżety reklamowe odznaczają się solidnością wykonania, trwałością i długą żywotnością. To dzięki temu marka cieszy się coraz większym zaufaniem ze strony wymagających klientów.

Ekskluzywne gadżety reklamowe marki Slazenger są wykorzystywane zarówno w mniejszych, jak i większych formach. Odpowiadają na rosnące potrzeby inwestorów, a poza tym nie ma problemów, aby dobrać je do zaplanowanej kampanii reklamowej. Propagatorów zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej pojawia się na świecie coraz więcej i warto byłoby to wykorzystać. Z pomocą luksusowych gadżetów reklamowych marki Slazenger z pewnością się to uda i firma trafi z ofertą do wybranej grupy docelowej.

Produkty reklamowe marki Slazenger sprawdzą się głównie na otwartej przestrzeni. Jeśli chodzi o akcesoria sportowe bardzo często można je spotkać na otwartych boiskach piłkarskich oraz kortach tenisowych. Nie ma jednak żadnych przeszkód, aby takie gadżety pełniły swoją funkcję reklamową na halach sportowych oraz krytych boiskach.

Wyposażenie się w ekskluzywne gadżety reklamowe brytyjskiej marki Slazenger to strzał w dziesiątkę. Reklamodawcy inwestują w swoją przyszłość i z powodzeniem uda się im pozyskać nowych klientów dla swojej firmy, którzy zachwycą się wysoką jakością i funkcjonalnością oferowanych gadżetów.

Kampania reklamowa z wykorzystaniem gadżetów marki Slazenger trafi do każdej grupy wiekowej. Jak widać warto wydać na nie swoje pieniądze. To eleganckie i starannie wykonane produkty, na których można umieszczać dowolnie wybrane nadruki, np. doskonale widoczne logo firmy. Jeśli chodzi o znakowanie popularnych w ofercie producenta piłek, nadruki są wykonywane techniką tampodruku (mogą mieć do 4 kolorów). Klient, który otrzyma omawiane gadżety reklamowe może z nich korzystać dla własnych potrzeb, ale równie dobrze wręczyć je jako prezent urodzinowy lub świąteczny. Możliwości jest bardzo dużo, dlatego warto przejrzeć ofertę gadżetów Slazenger i wybrać z niej najbardziej przydatne rozwiązania.