Rotring - Gadżety reklamowe - Reklamowe24

Markowe gadżety Rotring

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
Długopis Tikky
Długopis Tikky Symbol: 10652602
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ołówek automatyczny Tikky
Ołówek automatyczny Ti… Symbol: 10652702
cena od
0,00 zł
Cena netto

Niemiecka marka Rotring dostarcza na rynek wysokiej klasy artykuły piśmiennicze, z których można korzystać m.in. w szeroko pojętym biznesie. Oferowane gadżety reklamowe to jeden z najciekawszych sposobów na zaprojektowanie i uruchomienie kampanii marketingowej. Produkty odznaczają się solidnością wykonania, bogatą estetyką, trwałością, funkcjonalnością i łatwą obsługą.

Gadzety reklamowe - Na tym znamy się najlepiej

Marka Rotring skupia się na dostarczaniu klientom trzech podstawowych elementów:

  • długopisów,
  • automatycznych ołówków,
  • zestawów upominkowych z notatnikami.

Reklamodawcy mogą wybrać dla siebie najkorzystniejszą propozycję, która pomoże im rozwinąć dotychczasową działalność i zwiększyć rozpoznawalność przedsiębiorstwa wśród wybranej grupy docelowej. Godne podkreślenia jest to, że do stworzenia artykułów reklamowych wykorzystano najlepszej jakości materiały. Dzięki temu użytkownicy korzystają z nich długimi miesiącami.

Gadżety wywodzące się spod szyldu omawianej marki charakteryzują się starannym wykończeniem. Dodatkowo należy docenić ich wszechstronne zastosowanie, ponieważ można je ze sobą zabrać np. do biura, na uczelnię czy też do szkoły. Inwestorzy sami wybierają wielkość nadruku oraz technikę jego wykonania. Do wyboru jest transfer cyfrowy, tampodruk oraz sitodruk.

Zamówione artykuły marki Rotring można wręczać zaufanym kontrahentom czy też podarować je potencjalnym klientom, np. podczas organizowanych targów. Sporą popularnością cieszą się przede wszystkim długopisy, które zdobywają uznanie ze względu na ergonomiczny uchwyt, falisty kształt i maksymalną wygodę użytkowania. Poszczególne produkty można ze sobą zabierać w każdą podróż. Bez problemów umieści się je w plecaku oraz torbie.

Wykonywanie nadruków na gadżetach reklamowych marki Rotring nie jest skomplikowanym procesem. Odpowiadają za to wykwalifikowani specjaliści. Reklamodawcy mogą się zdecydować m.in. na logo firmy wraz z chwytliwymi hasłami. To ogromna szansa na pozyskanie nowych klientów i generowanie zdecydowanie większych zysków.

Marka Rotring umożliwia zaprojektowanie i wdrożenie atrakcyjnej w odbiorze kampanii reklamowej, która przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i nieco bardziej dojrzałym odbiorcom. Zakupione artykuły piśmiennicze można wręczyć swoim bliskim, potencjalnym klientom firmy, bliskim współpracownikom oraz dotychczasowym kontrahentom. Umieszczenie na nich firmowego logo to strzał w dziesiątkę, ponieważ zyskuje się w ten sposób większe szanse na to, że logo utrwali się w pamięci odbiorców i zacznie w nich wzbudzać pozytywne emocje.

Markowe gadżety reklamowe Rotring odznaczają się ciekawą oraz przemyślaną kolorystyką (głównie czerń), a do tego pomagają zadbać o dobry PR. Jeśli przedsiębiorcy chcieliby zdobyć społeczne zaufanie i rozwinąć prowadzoną firmę nie powinni się przed nimi zbyt długo wzbraniać. To sprawdzony sposób na zdobycie dużej przewagi nad konkurencją.