Paul Bocuse - Gadżety reklamowe - Reklamowe24

Markowe gadżety Paul Bocuse

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor

brak produktów

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto zainwestować w produkty Paula Bocuse?

Paul Bocuse był jednym z najwybitniejszych szefów kuchni, prekursorem tzw. nowej kuchni francuskiej. Wśród produktów sygnowanych jego nazwiskiem znajdą Państwo szeroki wybór eleganckich akcesoriów kuchennych o najwyższej jakości.

Czy na desce do krojenia można wykonać grawerowanie laserowe?

Oczywiście, na produktach wykonany z drewna polecamy wykonanie znakowania przy wykorzystaniu grawerowania laserowego, która pozwala uzyskać elegancki i zarazem trwały efekt końcowy.

Czy mogę zobaczyć wizualizację nadruku zanim otrzymam moje zamówienie?

Tak, przed zamówieniem gadżetów reklamowych z nadrukiem prosimy o przesłanie do nas logotypu lub projektu nadruku w krzywych, najlepiej zapisanym w Corelu. Po otrzymaniu logotypu nasi graficy przygotują elektroniczną wizualizację do akceptacji. Następnie wspólnie ustalimy drobne poprawki i zmiany.

Francuska marka gadżetów reklamowych Paul Bocuse to jeden z najlepszych wyborów dla przedstawicieli branży gastronomicznej. Produkty należące do tej kategorii pozytywnie zaskoczą wszelkich miłośników eksperymentów kulinarnych oraz gotowania. Nadają się nie tylko do codziennego użytku, ale pełnią również nieocenioną rolę w wielu profesjonalnie zarządzanych restauracjach. To niezbędne wyposażenie w pracy każdego rozwijającego się kucharza.

Gadzety reklamowe - Na tym znamy się najlepiej

Marka Paul Bocuse bazuje na najwyższej klasy artykułach reklamowych, które sprawdzą się w klasowych restauracjach, dużych domach oraz niewielkich mieszkaniach. Klienci mogą wybrać między innymi:

  • deski do krojenia,
  • deski do krojenia wraz z tacami,
  • zestawy do wina (kilkuczęściowe - m.in. z nożami kelnerskimi, nalewakami do wina i obcinaczami do folii).

Wskazane wyżej luksusowe gadżety zostały stworzone ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dlatego charakteryzują się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne.

Proponowane klientom deski do krojenia wyprodukowane z wysokiej klasy drewna bambusowego. Inwestorzy docenią ich solidność, elegancję, naturalność oraz wszechstronność zastosowania. Dodatkowo produkty można zakupić w kilku wersjach kolorystycznych, m.in. brązowej oraz czarnej.

Marka Paul Bocuse znajdzie zwolenników zarówno wśród kucharzy amatorów, jak i zawodowców. Produkty reklamowe spod tego szyldu znajdą również zastosowanie u kelnerów i przedstawicieli branży kulinarnej (np. w hotelach). Bez problemów korzysta się z nich w warunkach domowych, np. podczas przygotowywania sałatek i mięsa (na rozmaite uroczystości rodzinne lub spotkania ze znajomymi) oraz celebrowania spożywania wina.

Wskazane wyżej artykuły doskonale spełniają swoje funkcje marketingowe, ponieważ potencjalni klienci bez większego trudu umieszczają na nich wybrane nadruki. Odbywa się to przy pomocy nowoczesnej techniki grawerowania laserowego. W ten sposób uzyskuje się elegancki, schludny, trwały i w pełni zadowalający efekt reklamowy.

Wykorzystanie luksusowych gadżetów reklamowych francuskiej marki Paul Bocuse to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przemawia za nimi m.in. uniwersalność, ponieważ klienci skorzystają z nich w domach i mieszkaniach, restauracjach oraz hotelowych kuchniach.

Prezentowane akcesoria kuchenne sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagającym miłośnikom świata kulinariów. Inwestorzy sami podejmują decyzję na temat tego, jaki nadruk zostanie na nich umieszczony. Wystarczy przesłać do specjalistów projekt nadruku oraz ewentualny logotyp, a następnie oczekiwać na przesłanie wizualizacji. Jeśli ktoś nie wyobraża sobie swojego życia bez gotowania, eksperymentowania z kolejnymi przysmakami i potrawami oraz kontaktu z kuchnią powinien zastanowić się nad zainwestowaniem w produkty reklamowe marki Paul Bocuse. To ogromna szansa na rozwinięcie swojej pasji i pozyskanie nowych klientów.