Dopper - Gadżety reklamowe - Reklamowe24

Markowe gadżety Dopper

Kategorie i filtry
Sortowanie
 • Domyślnie
 • Nazwa od A-Z
 • Nazwa od Z-A
 • Cena od najniższej
 • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor

brak produktów

Najczęściej zadawane pytania

Co wyróżnia butelki Dopper?

Butelki Dopper mają unikalny i praktyczny design autorstwa Rinke van Remortel - nie tylko dobrze wyglądają, ale i są zaangażowane społecznie - 5% zysków firmy trafia bezpośrednio do Fundacji Dopper, która wspiera projekty zapewnienia wody pitnej w Nepalu za pośrednictwem lokalnych organizacji.

Czy butelki Dopper można myć w zmywarce?

Tak, butelki Dopper nadają się do mycia w zmywarce. Butelki składają się z 3 części, które można łatwo rozebrać do czyszczenia.

Czy na butelkach Dopper można wykonać kolorowy nadruk?

Oczywiście, na butelkach możemy wykonać znakowanie techniką tapodruku, nadruk może mieć do 4 kolorów.

Holenderska marka Dopper to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, dostarczających markowe gadżety reklamowe. Specjalizuje się w dostarczaniu wielorazowych butelek. Nie ma problemów, aby umieścić na nich własną reklamę lub też firmowe logo. W ten sposób zadba się o to, aby firma zdobyła nowych klientów i zadbała o swoją nienaganną reputację.

Gadzety reklamowe - Na tym znamy się najlepiej

Marka Dopper zyskuje spore uznanie głównie z uwagi na rzetelność oferowanych materiałów promocyjnych. Butelki wielorazowego użytku charakteryzują się trwałością, funkcjonalnością, długą żywotnością, łatwością czyszczenia oraz bezproblemowym transportowaniem. Do wyboru są takie modele, jak:

 • butelki szklane,
 • butelki plastikowe,
 • butelki termiczne,
 • antystatyczność,
 • butelki stalowe.

Co najważniejsze zainteresowani klienci mogą je pozyskać w pożądanej pojemności (zwykle od 350 do 580 ml). Dzięki temu z łatwością dopasuje się je do swoich indywidualnych potrzeb. Markowe gadżety reklamowe z tej kategorii odznaczają się starannością wykonania, wytrzymałością i atrakcyjnym designem. To idealna szansa na wypromowanie małej, średniej oraz dużej firmy. Skorzystają na tym początkujący, jak i bardziej doświadczeni przedsiębiorcy.

Stawianie na markowe gadżety reklamowe od firmy Dopper ma głęboki sens. Warto na nie stawiać z kilku prostych powodów. To udane połączenie elegancji, stylu, klasy i szyku. Wielorazową butelkę można ze sobą zabrać na każdy trening, wycieczkę, wielogodzinną podróż, uczelnię czy też po prostu do pracy. Sprawdzi się zarówno wśród osób młodych, jak i dojrzałych. Użytkownikom przypadnie do gustu ich uniwersalność.

Dodatkowym atutem jest to, że oprócz wielorazowych butelek można zainwestować w kilka ciekawych akcesoriów, w tym:

 • nakrętki do bidonu,
 • karabińczyki,

Butelki występują w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego nie będzie żadnych problemów z ich wyborem. Dostępne w dobrych cenach i dbające o pozytywny wizerunek firmy. Stworzone z najwyższej jakości materiałów, odporne na uszkodzenia mechaniczne i wyróżniające firmę na tle konkurencji.

Inwestując w butelki wielorazowe marki Dopper klienci mają stuprocentową pewność tego, że ich kampania reklamowa zakończy się sukcesem. Te materiały promocyjne pomogą w zbudowaniu odpowiedniej relacji na linii firma-klient, a dodatkowo zmotywują pracowników do działania. Butelki wykazują się starannie zaprojektowaną trzyczęściową konstrukcją, dzięki czemu łatwo zająć się ich pielęgnacją i doprowadzić je do ponownego użytku.

Markowe gadżety reklamowe firmy Dopper nadają się do aplikowania wody zimnej, jak i ciepłej. Marka dba o środowisko naturalne oraz ochrania wody. To proekologiczne podejście do promocji własnej firmy, dzięki czemu zyska się szeroką rzeszę lojalnych zwolenników. Markowe gadżety sprawdzą się na rynku lokalnym, jak i krajowym. Przydają się w życiu codziennym i działają na ludzką podświadomość. Ich głównym zadaniem jest odpowiadanie za dobry PR oraz odzwierciedlenie działań konkretnej firmy.