Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Świąteczna Paczka od Reklamowe24

Świąteczna Paczka od Reklamowe24
Musimy przyznać, że okres przedświąteczny jest dla Zespołu Reklamowe24 wyjątkowo intensywny i wymagający. Coraz więcej Klientów i zamówień sprawia, że każdy dzień jest dla nas niezwykle pracowity. A my bardzo to lubimy :)

Choć pod koniec roku mamy zawsze dużo pracy, to nie zapominamy o tych, którzy w codziennym życiu potrzebują wsparcia. Grudniowa pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji staje się już tradycją w naszym biurze.

Tym razem zdecydowaliśmy się wspomóc Rodzinny Dom Dziecka, który ma w swojej opiece dziewięciu podopiecznych. Dokładna lista potrzeb, otrzymana od Dyrektor Placówki, pozwoliła nam zebrać praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy. Wśród nich znalazły się m.in. artykuły szkolne i chemiczne, choć nie zabrakło też czegoś ekstra, czyli słodyczy i gier planszowych. :) Warto też wspomnieć o nowej kuchni gazowej. Dzięki decyzji Zarządu mogliśmy ją zakupić ze środków finansowych Reklamowe24!

Czasu było mało, jednak znaleźliśmy chwilę, by oderwać się od komputerów i złapać za papier ozdobny, taśmę i nożyczki. Okazuje się, że nie ma fajniejszej rzeczy, niż pakowania prezentów dla tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają. :)

Mamy nadzieję, że choć przez chwilę wywołaliśmy uśmiech na twarzy obdarowanych osób. Bo właśnie o to w naszej akcji chodziło!