Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Wigilia Reklamowe24

Wigilia Reklamowe24

W tym roku postawiliśmy na klasyczne rozwiązanie, czyli wigilijną kolację w firmowym gronie. Wszystko po to, by jeszcze lepiej poznać ludzi, z którymi na co dzień pracujemy. Wszak w ciągu minionego roku do zespołu Reklamowe24 dołączyło wiele nowych osób. A nie ma lepszej okazji do integracji, niż oderwanie się od codziennych obowiązków, by gdzieś poza siedzibą firmy wspólnie porozmawiać, pośmiać się i dobrze bawić. Tak też było w naszym przypadku, ale nie uprzedzajmy faktów :)

Na miejsce naszego wigilijnego spotkania wybraliśmy restaurację„Księży Młyn”. Był to świetny pomysł - starannie zaaranżowane wnętrze i zimowe dekoracje wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Nie mogło również zabraknąć tradycyjnych potraw. W menu znalazły się wyśmienite zupy, pyszne pierogi oraz wiele innych przysmaków. Każde danie było warte spróbowania i nikt nie wyszedł ze spotkania głodny. Jednak wyborne jedzenie, tonie jedyna rzecz, która wywołała u nas dobry humor.

Po złożeniu sobie życzeń i wspólnej kolacji nadszedł czas na prezenty! Tradycyjnie, jak co roku, każdy z nas losował osobę, dla której miał przygotować niespodziankę. Przez wszystkie dwanaście miesięcy byliśmy wyjątkowo grzeczni, więc każdy pracownik mógł liczyć na upominek...oczywiście dopiero, po wykonaniu prostego zadania od Świętego Mikołaja. Sądząc po reakcjach wszyscy byli bardzo zadowoleni z otrzymanych podarunków i...występów koleżanek i kolegów przed mikrofonem:)

Musimy przyznać, że firmowa Wigilia 2018 była dla całego zespołu Reklamowe24 bardzo udana. Będziemy musieli się bardzo postarać, aby ją przebić w 2019 roku. Ale dla nas to nic trudnego! :)