Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Reklamowe24 w odwiedzinach u dostawcy

Reklamowe24 w odwiedzinach u dostawcy
Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że podróże kształcą, uczą i rozwijają. Dlatego w ostatnim tygodniu część zespołu Reklamowe24 skorzystała z zaproszenia jednego z naszych dostawców i odwiedziła jego główną siedzibę.

Wyjazd ten miał na celu jeszcze lepsze poznanie naszego partnera biznesowego oraz najnowszych rozwiązań logistycznych, które ostatnio wprowadził. Jak się jednak okazało, otrzymaliśmy o wiele więcej informacji niż wstępnie zakładaliśmy. A wszystko to dzięki uprzejmości osób, z którymi współpracujemy :)

Przede wszystkim widzieliśmy nowości, które dopiero w sezonie zimowym będą dostępne na rynku. Każdy gadżet mogliśmy dokładnie obejrzeć i przetestować – sprawdzić jakość wykonania, jego użyteczność oraz estetykę designu. Jesteśmy przekonani, że będą cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

Oprócz samych gadżetów poznaliśmy też największy kapitał firmy, czyli ludzi w niej zatrudnionych. Udało nam się odwiedzić praktycznie wszystkie działy naszego dostawcy
i porozmawiać z pracującymi w nich osobami. Oprowadzono nas również po całym magazynie. Tam właśnie przekonaliśmy się w jaki sposób nowe rozwiązania wpłynęły na szybkość dostaw oraz ich niezawodność. Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem!

Serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi biznesowemu za zaproszenie oraz poświęcony czas. Jako jedni z nielicznych zdobyliśmy unikatową wiedzę, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.