Szlachetna Paczka w Reklamowe24

Szlachetna Paczka w Reklamowe24

Szlachetna Paczka w Reklamowe24

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen piękna i radości. W tym szczególnym okresie postanowiliśmy podzielić się szczęściem i pogodą ducha z najbardziej potrzebującymi. Dlatego cała nasza firma włączyła się w siedemnastą już edycję akcji „Szlachetna Paczka”.

Pomoc na jaką się zdecydowaliśmy nie była jednak przypadkowa. Rodzina, którą wybraliśmy w ramach tej akcji, miała konkretne potrzeby i prośby. Dzięki temu mogliśmy przygotować dokładnie to, co akurat było bardzo potrzebne.

W przedsięwzięciu wzięli udział wszyscy pracownicy Reklamowe24. W kilka dni zebraliśmy niezbędne produkty oraz artykuły, pozostało nam je tylko ładnie zapakować. Tworzenie paczek prezentowych było dla nas idealną okazją, by oderwać się od ekranów komputerów i z uśmiechem na ustach spędzić kilka chwil we wspólnym gronie.

Jesteśmy pewni, że udało się nam stworzyć magię świąt przynajmniej dla jednej potrzebującej Rodziny. Niewykluczone też, że wydarzenie to zapoczątkowało nową tradycję w naszym biurze. :)

Dla upamiętnienia całej akcji stworzyliśmy krótki filmik, do którego z pewnością nie raz będziemy wracać. Zachęcamy do obejrzenia :)