Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Zmiany kadrowe w Reklamowe24

Zmiany kadrowe w Reklamowe24
W minionym tygodniu naszą firmę opuściła Dorota, która zdecydowała się kontynuować swoją karierę zawodową w Wielkiej Brytanii. Tak pozytywnej osoby nie mogliśmy po prostu wypuścić z biura ;)

Pracę w naszym zespole zakończyła Dorota Wieczorek, nasza Specjalistka ds. personalnych. To właśnie Ona witała szerokim uśmiechem wszystkich odwiedzających nasze biuro oraz częstowała Klientów pyszną kawą. Pracownikom Reklamowe24 służyła zawsze pomocą, wspierała również w realizowanych projektach oraz pamiętała o rzeczach, które nam zdarzyło się zapomnieć. Tak pozytywnej osoby nie mogliśmy łatwo wypuścić z biura.


Ostatniego dnia obecności Doroty w biurze zorganizowaliśmy małą uroczystość. Na firmowym spotkaniu wręczyliśmy naszej Koleżance wyjątkowe prezenty. Pierwszym upominkiem była “Koszulka lidera wyścigu o nagrodę dobrego ducha zespołu” z podpisami całego zespołu. Prezent ten był nawiązaniem do pasji Doroty, jaką jest jazda na rowerze. Drugim podarunkiem było pudełeczko zawierające wybrane zdjęcia z życia Reklamowe24. Mamy nadzieję, że przypomną wszystkie miłe chwile spędzone w naszym biurze :)


Nasza Koleżanka nie pozostała nam dłużna, każdej osobie w biurze wręczyła piękną różę. Poczęstowała też wszystkich specjalnie na tę okazję przygotowanym tortem oraz innymi słodyczami. Dostaliśmy również wyjątkowy prezent - własnoręcznie narysowaną grafikę!


Bardzo dziękujemy Dorocie za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!