Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Halloween w Reklamowe24

Halloween w Reklamowe24
W Reklamowe24 nie ma miejsca na nudę i apatię, wykorzystujemy każdą możliwość do dobrej zabawy i chwili rozrywki. Dlatego z okazji przypadającego właśnie Halloween postanowiliśmy wprowadzić odrobinę horroru do siedziby naszej agencji. Zamieniliśmy nasze biuro w scenerię godną najlepszych filmów grozy - liczne pajęczyny, ślady krwi i nietoperze to tylko niektóre rzeczy, na które natknęli się nasi goście!

Oczywiście nie poprzestaliśmy na przybraniu zajmowanych pomieszczeń, każdy z nas starał się również zaskoczyć współpracowników swoim halloweenowym strojem. W ten sposób można było u nas spotkać Edwarda Nożycorękiego, Wednesday z Rodziny Adamsów czy też Czarownicę prosto z Salem, a to tylko niektóre postacie obecne w naszym biurze :)

Dopełnieniem naszej halloweenowej zabawy były dwa konkursy, które niewątpliwie zapadną nam długo w pamięci. Pierwszym z nich były wybory na najlepszy strój, które (wyprzedzając o jeden głos Jokera) wygrała Przerażająca Ofiara Wypadku. Drugi konkurs polegał na jak najszybszym zamienieniu partnera w mumię - zwycięzcami została wymieniona już wcześniej Ofiara Tragicznego Wypadku oraz Wampir. Gratulujemy wygranym i życzymy miłego korzystania z nagród :)

A czemu zorganizowaliśmy obchody Halloween? Powodów jest wiele. Lubimy swoje towarzystwo, a możliwość wspólnej integracji daje nam wiele pozytywnej energii, którą widać podczas kontaktu z nami. Takie zabawy również zwiększają kreatywność i błyskotliwość, co w dziedzinie reklamy jest bardzo ważne. Tego typu wydarzenia chronią nas także przed nudą i stagnacją - to m.in. dzięki nim przychodzimy uśmiechnięci do pracy :)

Niewątpliwie obchody Halloween w naszej firmie wypadły bardzo udanie i już teraz myślimy o ich następnej części w 2018 roku.