Bądź FIT na wiosnę

Bądź FIT na wiosnę

Bądź FIT na wiosnę

Bidon rowerowy

Reklamowe24 posiada w swojej ofercie produkty, które zadowolą miłośników różnych dziedzin sportowych. Naszą promocją zostały objęte m.in. bidony rowerowe, które idealnie sprawdzą się podczas przejażdżek i wycieczek. Taki prezent ucieszy m.in. stałych bywalców siłowni oraz klientów sklepów rowerowych. Dzięki logo naniesionemu na gadżet, nazwa firmy będzie widoczna we wszystkich miejscach, które odwiedzi właściciel bidonu. Podarowanie praktycznego produktu to gwarancja zadowolenia klienta i spełnienia przez przedmiot funkcji reklamowej. 

Sportowy shaker

Shaker sportowy służy do przygotowywania odżywczych koktajli. Można go też używać jako pojemnika na smoothie lub inne napoje. Taki gadżet spodoba się klientom siłowni, sklepów z odzieżą sportową, akcesoriami do ćwiczeń oraz suplementami diety. Reklamowe24 gwarantuje wysoką jakość znakowania, dzięki czemu logo firmy będzie odporne np. na działanie wody. 

Pojemnik z łyżeczką

Promocja obejmuje także pojemnik, do którego dołączona jest łyżeczka. Dzięki temu gadżetowi można wszędzie zabrać ze sobą ulubioną, zdrową przekąskę np. jogurt z owocami lub muesli. Szczelne zamknięcie gwarantuje bezpieczne przetransportowanie pożywienia, bez obaw, że zawartość pojemnika dostanie się np. do torebki lub ubrudzi ręce. Ten produkt ucieszy właściwie każdego, ponieważ jest uniwersalny i przydatny w różnych sytuacjach. 

Ręcznik sportowy

W tym tygodniu Reklamowe24 rozszerzyło ofertę promocyjną do 4 gadżetów. W niższej cenie można u nas zamówić także ręcznik sportowy w etui – niewielkie rozmiary sprawiają, że gadżet można bez problemu schować w torebce, plecaku, a nawet w kieszeni. Wyjątkowo chłonny materiał, z którego wykonano gadżet to gwarancja zadowolenia osób, które go otrzymają. Ręcznik sprawdzi się podczas treningu i z pewnością stanie się jednym z ulubionych przedmiotów sportowca. Jesteście zainteresowani ofertą? Zapraszamy na stronę naszej promocji oraz do kontaktu.