Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Sprawdzone gadżety reklamowe. Hity Reklamowe24

Sprawdzone gadżety reklamowe. Hity Reklamowe24
Gadżety reklamowe to specyficzna grupa produktów. Z jednej strony mają się podobać, z drugiej muszą czemuś służyć i co najważniejsze – mają się stać nośnikiem informacji o firmie. Jakie produkty wybrać? Przedstawiamy gadżety, które stały się naszymi hitami.
Kryształowy przycisk do papieru z zegarem

Przycisk do papieru kojarzy się z bardzo praktycznym, biurowym produktem. W tym wypadku mamy do czynienia nie tylko z gadżetem przydatnym, ale także pięknym – przycisk jest wykonany z transparentnego kryształu. W jego prawej części umieszczono zegarek, co podnosi wartość przedmiotu. Przycisk posiada sporo powierzchni, na której można umieścić logo lub inny znak graficzny. Znakowanie takiego materiału jest możliwe przy wykorzystaniu metody grawerowania. Reklamowe24 zauważyło duże zainteresowanie właśnie tym produktem. Nic dziwnego! Jest elegancki, wygląda bardzo ekskluzywnie, a jednocześnie daje spore możliwości jeśli chodzi o wielkość znakowania.

Elegancki eko-notes z długopisem

Kolejnym hitem z oferty Reklamowe24 jest notes z ładnym, roślinnym zdobieniem oraz długopis. Brzmi banalnie, prawda? Mimo to ten produkt przyciąga uwagę osób, które poszukują estetycznych i przydatnych gadżetów reklamowych. Notes sygnalizuje obdarowanemu, że firma dba o środowisko naturalne oraz stawia na minimalizm. Techniki, które można wykorzystać do znakowania tego rodzaju produktu to tampodruk lub sitodruk – dzięki nim logo Waszej działalności będzie dobrze wyglądało oraz będzie trwałe.

 Czyścik do monitora i okularów

Reklamowe24 poleca czyścik do takich powierzchni jak wyświetlacze monitorów komputerowych lub szkła okularów. Ten gadżet to absolutnie niezbędny przedmiot każdego pracownika biurowego. Klienci z pewnością ucieszą się z tak praktycznego prezentu. Produkt, który prezentujemy to ściereczka spakowana w pojemnik przypominający uśmiechniętego duszka – na jego powierzchnię, wykorzystując metodę tampodruku, można nanieść logo firmy.

Wkład chłodzący z nalewakiem do wina

Kolejną propozycją jest bardzo zgrabny i elegancki prezent, czyli zestaw, w skład którego wchodzą: wkład chłodzący, aerator i korek. Jak to działa? Wkład należy schować przed otwarciem wina do zamrażalnika. Następnie wystarczy przykręcić do niego aerator i włożyć całość do otworzonego wina – trunek zostanie odpowiednio napowietrzony, uzyskując głębię aromatu oraz zachowa odpowiednią temperaturę. Taki gadżet to świetny prezent dla ważnych klientów oraz partnerów biznesowych.