Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Napisz do nas:

Gadżety Walentynkowe dla klientów i pracowników

Gadżety Walentynkowe dla klientów i pracowników
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Pora wybrać gadżety dla pracowników i klientów, które będą kojarzyły się z tym miłym świętem.
 • Dlaczego Walentynki to dobra okazja do podarowania gadżetów reklamowych?
 • Tak naprawdę każda okazja jest dobra, aby zainwestować w gadżety reklamowe i pokazać swoim klientom, że się o nich pamięta. To samo dotyczy pracowników, którzy będą mile zaskoczeni drobiazgiem z okazji dnia Św. Walentego. Dobrze jest promować swoją firmę na różne sposoby, podczas rozmaitych okazji, aby utrwalić swój wizerunek w świadomości konsumentów.
 • Gadżety walentynkowe. Co wybrać?
 • Reklamowe24 to miejsce, w którym odnajdziecie szeroki wybór produktów, które mogą stać się Waszymi wizytówkami. Jeśli marzy Wam się logo firmy na ładnym i zgrabnym gadżecie, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Tym razem przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji gadżetów walentynkowych:

 • Sitko do herbaty w kształcie serca
 • Niedrogim, małym a jednocześnie przydatnym gadżetem walentynkowym będzie nierdzewne sitko do herbaty w kształcie serca. Dzięki niemu liście herbaty nie przedostaną się do naparu i będzie można bez przeszkód delektować się smakiem ulubionego napoju. Zamówienie tego rodzaju drobiazgów to oszczędność, a jednocześnie niezwykle miły gest. Upominek można dołączyć do dokumentów wręczanych klientowi np. do podpisanej kopii umowy. Proponujemy wręczyć takie sitka także pracownikom i w ten sposób dać im do zrozumienia, że są ważną częścią firmy. Do sitka jest dołączona ceramiczna podstawka kształtem odpowiadająca zaparzaczowi. Technika znakowania, która sprawdzi się na stali nierdzewnej to grawer.
 • Belgijskie pralinki w drewnianym pudełku
 • Nie znamy osoby, która nie lubi czekolady! Pięknie zapakowane pralinki belgijskie to gwarancja najwyższej jakości smaku, a zamówienie ich u Reklamowe24 to gwarancja najwyższej jakości wykonania! 16 pysznych czekoladek znajduje się w papierowych foremkach, ułożonych ładnie w drewnianym pudełku, na którym bardzo dobrze będzie prezentować się logo Waszej firmy. Jeżeli chcecie sprawić swoim klientom przyjemność i piękny prezent, powinniście zdecydować się na tę nietypową, elegancką bombonierkę.
 • Ogrzewacz do rąk w kształcie serca
 • Ze względu na to, że Walentynki wypadają w lutym, a zima nas w tym roku nie rozpieszcza, warto zainwestować w gadżet, który ociepli nie tylko wizerunek firmy ale także dłonie obdarowanej osoby;). Naszą kolejną propozycją jest ogrzewacz do rąk, który każda z pań będzie mogła schować do torebki. Z kolei panowie albo wręczą go swoim wybrankom, albo sami skorzystają z niego podczas mroźnych dni, mając gadżet w torbie od laptopa lub plecaku. Serduszko jest wypełnione substancją, która aktywuje się po naciśnięciu metalowej wkładki. Serce momentalnie wypełnia się ciepłą cieczą i przynosi ulgę zmarzluszkom. Jesteście zainteresowani? Napiszcie do nas, a doprowadzimy do realizacji zamówienia.
 • Kubek-serce z łyżeczką
 • Udanym gadżetem jest zawsze kubek! Z okazji Walentynek warto wybrać kubek w kształcie serca. Proponujemy naczynie z łyżeczką, w którym można zaparzyć kawę lub herbatę, zrobić deser jogurtowy lub kisiel czyli wszystko to, co dobre! Na czerwonej ceramice dobrze będzie się prezentowało jasne logo. Zapraszamy do współpracy!
line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×