Gadżety Walentynkowe dla klientów i pracowników

Gadżety Walentynkowe dla klientów i pracowników

Gadżety Walentynkowe dla klientów i pracowników

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Pora wybrać gadżety dla pracowników i klientów, które będą kojarzyły się z tym miłym świętem.

 • Dlaczego Walentynki to dobra okazja do podarowania gadżetów reklamowych?
 • Tak naprawdę każda okazja jest dobra, aby zainwestować w gadżety reklamowe i pokazać swoim klientom, że się o nich pamięta. To samo dotyczy pracowników, którzy będą mile zaskoczeni drobiazgiem z okazji dnia Św. Walentego. Dobrze jest promować swoją firmę na różne sposoby, podczas rozmaitych okazji, aby utrwalić swój wizerunek w świadomości konsumentów.
 • Gadżety walentynkowe. Co wybrać?
 • Reklamowe24 to miejsce, w którym odnajdziecie szeroki wybór produktów, które mogą stać się Waszymi wizytówkami. Jeśli marzy Wam się logo firmy na ładnym i zgrabnym gadżecie, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Tym razem przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji gadżetów walentynkowych:

 • Sitko do herbaty w kształcie serca
 • Niedrogim, małym a jednocześnie przydatnym gadżetem walentynkowym będzie nierdzewne sitko do herbaty w kształcie serca. Dzięki niemu liście herbaty nie przedostaną się do naparu i będzie można bez przeszkód delektować się smakiem ulubionego napoju. Zamówienie tego rodzaju drobiazgów to oszczędność, a jednocześnie niezwykle miły gest. Upominek można dołączyć do dokumentów wręczanych klientowi np. do podpisanej kopii umowy. Proponujemy wręczyć takie sitka także pracownikom i w ten sposób dać im do zrozumienia, że są ważną częścią firmy. Do sitka jest dołączona ceramiczna podstawka kształtem odpowiadająca zaparzaczowi. Technika znakowania, która sprawdzi się na stali nierdzewnej to grawer.
 • Belgijskie pralinki w drewnianym pudełku
 • Nie znamy osoby, która nie lubi czekolady! Pięknie zapakowane pralinki belgijskie to gwarancja najwyższej jakości smaku, a zamówienie ich u Reklamowe24 to gwarancja najwyższej jakości wykonania! 16 pysznych czekoladek znajduje się w papierowych foremkach, ułożonych ładnie w drewnianym pudełku, na którym bardzo dobrze będzie prezentować się logo Waszej firmy. Jeżeli chcecie sprawić swoim klientom przyjemność i piękny prezent, powinniście zdecydować się na tę nietypową, elegancką bombonierkę.
 • Ogrzewacz do rąk w kształcie serca
 • Ze względu na to, że Walentynki wypadają w lutym, a zima nas w tym roku nie rozpieszcza, warto zainwestować w gadżet, który ociepli nie tylko wizerunek firmy ale także dłonie obdarowanej osoby;). Naszą kolejną propozycją jest ogrzewacz do rąk, który każda z pań będzie mogła schować do torebki. Z kolei panowie albo wręczą go swoim wybrankom, albo sami skorzystają z niego podczas mroźnych dni, mając gadżet w torbie od laptopa lub plecaku. Serduszko jest wypełnione substancją, która aktywuje się po naciśnięciu metalowej wkładki. Serce momentalnie wypełnia się ciepłą cieczą i przynosi ulgę zmarzluszkom. Jesteście zainteresowani? Napiszcie do nas, a doprowadzimy do realizacji zamówienia.
 • Kubek-serce z łyżeczką
 • Udanym gadżetem jest zawsze kubek! Z okazji Walentynek warto wybrać kubek w kształcie serca. Proponujemy naczynie z łyżeczką, w którym można zaparzyć kawę lub herbatę, zrobić deser jogurtowy lub kisiel czyli wszystko to, co dobre! Na czerwonej ceramice dobrze będzie się prezentowało jasne logo. Zapraszamy do współpracy!