Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Rema Days już w przyszłym tygodniu!!!

Rema Days już w przyszłym tygodniu!!!
To absolutny rekord Polski! W lutowej odsłonie targów weźmie bowiem udział rekordowa liczba 451 wystawców, co daje V edycji RemaDays rekord wśród wszystkich dotychczasowych targów reklamy jakie odbyły się w historii Polski!!! Jeszcze żadne spotkanie targowe nie miało tak dużej liczby wystawców.


Promują, kreują pozytywny wizerunek firmy, są siłą napędową rynku. Przez 4 edycje zgromadziły ponad 30 000 zwiedzających. Już za niespełna miesiąc odbędzie się piąta edycja Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays.

Wystawcy targowi to aktywne i dynamiczne firmy z sektora upominków reklamowych, out&indooru oraz technologii reklamowych. Na przestrzeni pięciu lat Międzynarodowe Dni Reklamy stały się najważniejszym wydarzeniem integrującym środowisko polskiej branży reklamowej. Cieszą się one najwyższym stopniem zaufania wystawców, osób reprezentujących kręgi biznesu, zwiedzających, a także środowisk opiniotwórczych.

Poszczególne sektory targowe nie rywalizują ze sobą o uwagę gości targowych, lecz dzięki efektowi synergii różnorodność prezentowanych ofert przyciąga rokrocznie na RemaDays największą w Polsce liczbę zwiedzających.