Walentyki 2009

Walentynkowe szaleństwo

Walentynkowe szaleństwo

Zbliża się słynna data 14 lutego, kiedy wszystko staje na głowie. W sklepach na witrynach  pojawia się mnóstwo rzeczy i wszystko oczywiście albo w kolorze czerwonym albo w kształcie serca.

Kiedyś święto to kojarzyło się głownie z wysyłaniem listów miłosnych bardzo często pisanych wierszem. Współczesne święto zakochanych stało się bardzo komercyjne.

Walentynki spotykają się z silną krytyką ze strony części społeczeństwa. Wielu z nas kojarzy się, jako kolejne obce Polakom zapożyczenie i amerykanizm. Wiemy, że  święto  to napędzane jest przez przemysł amerykański, a tym samym wypiera mniej popularne święta, które nie posiadają równie bogatego zaplecza marketingowego. Są tez tacy, którzy uważają że pomiędzy Świętem Bożego Narodzenia i Wielkanocą jest zbyt długa przerwa i trzeb było wymyślić coś co poruszy przemysł i handel. Tym samym padło właśnie na walentynki.

Firmy także, nie obchodzą obok tego dnia obojętnie. Tym samym panuje także szaleństwo wśród zamawianych gadżetów reklamowych. Prym wiodą gadżety serduszuka, świece,  memo klipy, antystresy, breloki.  Bardzo popularnym gadżetem w tym roku są maskotki, tutaj jest bardzo duży wybór. Dostawcy gadżetów prześcigają się w pomysłach na takie prezenty.  Chodliwym gadżetem są także gadżety w kolorze czerwonym. Zegarki na rękę, kosmetyczki, zestawy do manicure czy przyrządy do masażu. Wszystko nadaje się na prezent dla kontrahentów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową walentynkową ofertą.
Mamy nadzieję, że dzięki niej ułatwimy Państwu przygotowania do tego jakże miłego święta.

 

autor: Gabriela Niewiadomska
foto: wikipedia