Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet Dzień kobiet jak każde inne święto ma swoja burzliwą historię. Na początku Dzień Kobiet był tylko pretekstem do walki kobiet o równouprawnienie w sprawach publicznych. Obecnie wymowa święta ma charakter uniwersalny i jest oznaką szacunku dla kobiet
Dzień kobiet jak każde inne święto ma swoja burzliwą historię. Na początku Dzień Kobiet był tylko pretekstem do walki kobiet o równouprawnienie w sprawach publicznych. W wielu krajach obowiązywały różne terminy tego święta, dopiero w 1914 roku ujednolicono datę, ustanawiając 8 marca świętem wszystkich kobiet. W Polsce po II wojnie światowej, 8 marca stał się nawet świętem państwowym. Wówczas masowo wręczano paniom czerwone goździki i rajstopy, które stały się symbolem tego dnia. Obecnie wymowa święta ma charakter uniwersalny i jest oznaką szacunku dla kobiet oraz ich zaangażowania w walkę o równouprawnienie. Natomiast w dzisiejszych czasach obdarowywanie Kobiet wymaga większego zaangażowania. Z tego względu przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na upominki dla Kobiet. Nasza oferta bogata jest w oryginalne gadżety, które zachwycą niejedną wymagającą Kobietę. Dodatkowo przy zamówieniu min 10 szt. jednego produktu proponujemy 10% rabatu.
line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×