Produkcja gadżetów reklamowych w Chinach

Produkcja w Chinach

Produkcja w Chinach

Jeśli chcecie Państwo, aby wizytówką Waszej firmy stały się unikatowe i niepowtarzalne gadżety reklamowe z firmowym logo, możemy wyprodukować specjalnie dla Was dowolny przedmiot. Wystarczy pomysł na unikatowy produkt, a my zajmiemy się jego realizacją.

Należy przesłać do nas projekt produktu oraz wszelkie informacje, które mogą być pomocne podczas tworzenia prototypu (np. zdjęcia, wymiary, rodzaj materiału z którego ma być wykonany). W ciągu 15 dni roboczych postaramy się dostarczyć, do akceptacji przez Państwa, wstępny gotowy gadżet. Zapewniamy pełen nadzór nad nawet najtrudniejszym procesem realizacji zmówienia.

Minimalna wartość zamówienia to około 8 000 USD (przeliczana wg średniego kursu USD w NBP w dniu przyjęcia zamówienia do realizacji). Zlecenie produkcji bezpośrednio w Chinach znacznie redukuje koszty wytworzenia. Gwarantujemy, że w przeciągu trzech miesięcy Państwa firma będzie mogła poszczycić się nietuzinkowym gadżetem promocyjnym, którego nie posiada żadna inna instytucja na rynku!