Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Napisz do nas:

Nowość w ofercie !!!

Nowość w ofercie !!! Drodzy Klienci, wprowadziliśmy do naszej oferty nowość! Przedstawiamy gadżety przygotowane specjalnie do oryginalnych projektów reklamowych. Są to produkty przeznaczone do znakowania w full kolorze. Znakowania wykonujemy techniką sublimacji, UV LED, a także specjalną naklejką pokrytą wklejka żywiczą.

Drodzy Klienci,

wprowadziliśmy do naszej oferty nowość! Przedstawiamy gadżety przygotowane specjalnie do oryginalnych projektów reklamowych. Są to produkty przeznaczone do znakowania w full kolorze. Znakowania wykonujemy techniką sublimacji, UV LED, a także specjalną naklejką pokrytą wklejka żywiczą. Te metody pozwalają na umieszczenie indywidualnej grafiki w pełnej kolorystyce na całej powierzchni produktu. Pełen nadruk, żywe kolory, wysoka rozdzielczość to wszystko składa się na nieoceniona jakość nadruku. Stwórzcie wyjątkową reklamę firmy, niech będzie niezapomniana.

line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.