Nowość w ofercie !!!

Nowość w ofercie !!!
Drodzy Klienci, wprowadziliśmy do naszej oferty nowość! Przedstawiamy gadżety przygotowane specjalnie do oryginalnych projektów reklamowych. Są to produkty przeznaczone do znakowania w full kolorze. Znakowania wykonujemy techniką sublimacji, UV LED, a także specjalną naklejką pokrytą wklejka żywiczą.

Drodzy Klienci,

wprowadziliśmy do naszej oferty nowość! Przedstawiamy gadżety przygotowane specjalnie do oryginalnych projektów reklamowych. Są to produkty przeznaczone do znakowania w full kolorze. Znakowania wykonujemy techniką sublimacji, UV LED, a także specjalną naklejką pokrytą wklejka żywiczą. Te metody pozwalają na umieszczenie indywidualnej grafiki w pełnej kolorystyce na całej powierzchni produktu. Pełen nadruk, żywe kolory, wysoka rozdzielczość to wszystko składa się na nieoceniona jakość nadruku. Stwórzcie wyjątkową reklamę firmy, niech będzie niezapomniana.


line
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×