Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

Sprawdź zanim zaufasz !

Sprawdź zanim zaufasz ! Giełda Wierzytelności za pośrednictwem strony internetowej udostępnia informacje na temat dłużników branży reklamowej. Umożliwia również nabycie oraz zbycie wierzytelności przeterminowanych, wierzytelności zajętych przez komornika lub sąd. Korzystać z serwisu mogą podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne po wcześniejszej bezpłatnej rejestracji. Aby dopisać zobowiązanie do Giełdy Wierzytelności dłużnik musi spóźniać się z zapłatą minimum 30 dni albo musi wpłynąć nakaz zapłaty.

Giełda Wierzytelności za pośrednictwem strony internetowej udostępnia informacje na temat dłużników branży reklamowej. Umożliwia również nabycie oraz zbycie wierzytelności przeterminowanych, wierzytelności zajętych przez komornika lub sąd. Korzystać z serwisu mogą podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne po wcześniejszej bezpłatnej rejestracji. Aby dopisać zobowiązanie do Giełdy Wierzytelności dłużnik musi spóźniać się z zapłatą minimum 30 dni albo musi wpłynąć nakaz zapłaty.

 

http://securebiz.pl/zaloguj-sie.html


line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×