Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Prezenty dla pracowników - doskonały sposób na docenienie zespołu

Podobnie jak Twoi klienci, Twoi pracownicy odgrywają dużą rolę w sukcesie Twojej firmy. Wręczanie prezentów dla pracowników to świetny sposób na pokazanie, że doceniasz ciężką pracę swojego zespołu. Pracownicy, którzy czują się docenieni w miejscu pracy są bardziej zaangażowani w swoje obowiązki i wykazują się większą lojalnością w stosunku do firmy. Dlatego tak ważne jest celebrowanie nawet drobnych okazji, takich jak urodziny, rocznice czy awanse pracowników. Drobny upominek wręczony pracownikowi, to miły gest, który pokaże, że doceniasz jego wkład w funkcjonowanie firmy. Ponadto prezenty dla pracowników mogą pomóc zwiększyć produktywność i satysfakcję z pracy, co bezpośrednio może przełożyć się np. na lepsze wyniki sprzedaży.

welcome pack

O czym warto pamiętać wybierając prezenty dla pracowników?

Personalizacja

Odpowiednio dobrany prezent dla pracownika powinien być dopasowany do odbiorcy. Dlatego warto poświecić chwilę na przeanalizowanie potrzeb i upodobań pracowników, tak aby stworzyć wyjątkowe upominki, które w pełni pokażą Twoje uznanie dla ich wysiłków. Wystarczy odrobina osobistego akcentu, jak np. odręczna notatka dołączona do prezentu. Świetnym pomysłem są również produkty oznaczone imieniem danej osoby, jak np. spersonalizowany kubek.

Budżet

Planując zakup prezentów dla pracowników, pierwszą rzeczą do zrobienia jest ustalenie budżetu. Nawet jeżeli Twój budżet jest ograniczony, istnieje wiele świetnych opcji upominków firmowych w przystępnych cenach. Warto jednak postawić na jakość, nie na ilość i wybrać prezenty dla pracowników, które posłużą im przez długi czas. Upominek, który wręczasz swoim pracownikom, bezpośrednio wpływa na reputację Twojej firmy, nie warto więc inwestować w produkty niskiej jakości.

Pomysły na prezenty dla pracowników

Słodycze dla smakoszy

Słodki upominek to zawsze doskonały pomysł na prezent dla pracowników. Wybór smakołyków i słodyczy jest naprawdę duży. Szczególnie polecamy czekoladki w eleganckich opakowaniach, cukierki - krówki i ciasteczka. Dla osób, które nie przepadają za słodyczami, doskonałym pomysłem na upominek będzie słoiczek naturalnego miodu lub konfitury. Wybierając prezent dla pracowników, upewnij się, że produkty są przyjazne dla alergenów i w razie potrzeby dostosowane do wymagań dietetycznych odbiorców.

Kubki reklamowe

Kubek to uniwersalny prezent dla pracowników, który przyda się każdemu. Dla miłośników ekologicznego stylu życia, polecamy kubeczki wykonane z naturalnych materiałów, jak słoma pszeniczna lub bambus, świetnym pomysłem na prezenty dla pracowników będzie również kubki termiczne, z których będą mogli korzystać zarówno w biurze, jak i po pracy.

Markowa odzież

Markowa odzież to doskonały pomysł na prezent dla pracownika. Wysokiej jakości koszulki czy bluzy, to coś co każdemu pracownikowi przypadnie do gustu. Świetnym pomysłem na prezenty dla pracowników będą również kolorowe skarpetki z ciekawym nadrukiem lub czapka z daszkiem z wyhaftowanym logo firmy.

welcome pack

Jeśli zainteresował Cię pomysł stworzenia niestandardowych zestawów powitalnych dla nowych pracowników lub partnerów biznesowych i chciałbyś uzyskać pomóc w doborze produktów i realizacji, napisz do nas! Pomożemy Ci stworzyć idealny box prezentowy dla Twojej firmy!