Symbol produktu: | Symbol producenta:
Dostępność: ---
---
Kolor produktu:
Kolor produktu:
Kolor produktu:
© 2025 Sklep internetowy Reklamowe24.pl. Gadżety reklamowe w Twoim mieście:
Gadżety reklamowe Warszawa,Gadżety reklamowe Katowice,Gadżety reklamowe Ruda Śląska,Gadżety reklamowe Gdańsk,Gadżety reklamowe Wrocław,Gadżety reklamowe Szczecin,Gadżety reklamowe Bydgoszcz,Gadżety reklamowe Poznań,Gadżety reklamowe Białystok,Gadżety reklamowe Kraków,Gadżety reklamowe Lublin,Gadżety reklamowe Rzeszów.Gadżety reklamowe Łódź.Symbol produktu: 56-0606104
|
Symbol producenta: TO0606104
Dostępność: duża ilość
od 69,25 zł netto/szt.
-,-- zł
Przekuj zwykłe spotkanie biznesowe w niezapomniane doświadczenie! Gra Boule w eleganckiej czarnej torbie to nie tylko rozrywka, ale potężny ambasador Twojej marki. Sześć metalicznych, lśniących kul oraz mała biała kulka to przepustka do świata francuskiej elegancji i biznesowych relacji budowanych na fundamencie przyjemności i wspólnych doświadczeń.
Gra Boule to nie tylko rozrywka – to strategiczna inwestycja w Twoją markę, która przyniesie owoce w postaci silniejszych relacji biznesowych i wyższej rozpoznawalności. Zamów już dziś i pozwól swojej marce toczyć się ku sukcesom!
Model: 56-0606104
Kolor produktu: czarny
Wymiary produktu: 22.50
Użyte materiały:
Nadruk: fullcolor, transfer, laser, transfer odblaskowy