Reklamowe24 - gadżety sportowe
Sport outdoor

Spakuj wszystko czego potrzebujesz!

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od...spakowania walizki! Podczas wyboru idealnej torby podróżnej warto mieć na uwadze fakt, jak często będziemy z niej korzystać. Jeżeli dużo podróżujemy, zdecydowanie opłaca się zainwestować w solidną torbę, która posłuży nam przed wiele lat.

Istotne jest również jakim środkiem transportu będziemy się poruszać. W pociągu lub w autokarze najwygodniejsze będą niewielkie podróżne torby lub plecaki. Podczas podróży samolotem lub autem, praktyczniejsze mogą okazać się większe torby na ramię lub walizki na kółkach.

image1

Pozostań w zasięgu!

W podróży bardzo ważny jest stały dostęp do telefonu, w celu sprawdzenia trasy, kontaktu z najbliższymi itp. Niestety podczas wielogodzinnych podróży często zdarza się ,że nasza bateria rozładowuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki przenośnemu power bankowi nie musisz już tracić czasu na wędrówki po lotnisku w poszukiwaniu darmowego power pointa. Zainwestuj w porządny power bank, abyś mógł naładować swój telefon lub tablet w dowolnym miejscu i czasie.

Pamiętaj o relaksie w podróży!

Podczas długich podróży autokarem lub samolotem często dopada nas zmęczenia i trudno wówczas znaleźć wygodne miejsce, aby odpocząć. Dobra poduszka utrzyma szyję w lepszej pozycji, a jednocześnie pozwoli rozluźnić mięśnie karku.

Kocyk polarowy WOOLY
Kocyk polarowy WOOLY Symbol: AS20411
cena od
23,14 zł
Cena netto

Maski na oczy są często pomijane podczas podróży, ale naprawdę pomagają lepiej się zrelaksować. Materiałowa maska tworzy bezpieczną barierę, która chroni oczy przed podrażnieniem podczas snu. Taka opaska przyda się to nie tylko w trakcie wycieczki ale również na co dzień, zapewniając lepszy komfort snu i łatwiejsze zasypianie.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego bagażu!

Codziennie na lotniskach całego świata ginie około 100 tysięcy walizek i toreb podróżnych. Duża część z nich zostaje zabrana pomyłkowo przez właściciela podobnego bagażu. Zawieszki bagażowe to tani i przydatny gadżet, który ułatwi identyfikację Twojej torby lub walizki. Dodatkowo, na zawieszce można umieścić informacje kontaktowe, które w przypadku zgubienia bagażu zwiększają szanse na jego szybkie odzyskanie.

image2