Reklamowe24 - gadżety sportowe
Sport outdoor

Zalety treningów outdoorowych

Wiosna to idealny czas na wszelkiego rodzaju aktywności outdoorowe. Słoneczna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz, a ćwiczenia na świeżym powietrzu niosą za sobą wiele korzyści - pomagają dotlenić organizm, poprawiają odporność i ogólne samopoczucie.

Sport to również obecnie bardzo silny trend w marketingu. Liczne konkursy, zawody sportowe, maratony miejskie, które odbywają się wiosną i latem to świetna okazja do zaprezentowania własnej firmy. Ciepłe miesiące to także doskonały czas na organizację eventów dla pracowników, zleceniodawców i partnerów biznesowych w formie grilla lub bankietu na świeżym powietrzu.

Uczestnicząc w takich wydarzeniach, firmy mają możliwość promocji swojej marki i nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi Klientami. Aby wyróżnić się na tle konkrecji warto podarować uczestnikom oryginalne gadżety reklamowe z logo firmy. W tym okresie najlepiej sprawdzą się gadżety sportowe związane z aktywnością outdoorową.

image1

Jak wybrać najlepszy produkt?

Dobrym pomysłem na nawiązanie relacji z Klientami lubiącymi aktywność fizyczną jest wręczenie im upominków promocyjnych związanych z ich zainteresowaniami. Polecamy szczególnie gadżety outdoorowe, które łączą ze sobą potencjał marketingowy i funkcjonalne zastosowanie.

Decydując się na wybór tego typu artykułów do promocji marki, warto postawić na produkty wykonane z dobrych jakościowo materiałów, tak aby mógłby służyć osobom obdarowanym przez długi czas. Istotne jest również właściwe obdarowanie gadżetów. Logo na produktach powinno być trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, a przy tym prezentować się estetycznie i przyciągać wzrok, promując tym samym markę w przestrzeni publicznej.

Gadżety sportowe z logo można wykorzystać w ramach nagrody podczas konkursów sportowych lub dołączyć jako upominek promocyjny do zamówienia. Sprawdzą się również jako forma podziękowania za udaną współpracę lub prezent dla pracowników firmy np. z okazji dobrych wyników lub urodzin.

Kocyk polarowy WOOLY
Kocyk polarowy WOOLY Symbol: AS20411
cena od
23,14 zł
Cena netto

Gadżety outdoorowe dla każdego

Niezależnie od tego czy uprawiasz sport amatorsko czy profesjonalnie, odpowiednie nawodnienie podczas treningu to podstawa. Praktyczny bidon na wodę VG766702 o pojemności 500 ml, przyda się każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Kolejnym gadżetem, który jest niezwykle przydatny podczas uprawiania wszelkiego rodzaju dyscyplin sportowych jest chłonny ręcznik RD0797955. Taki gadżet przyda się szczególnie podczas ćwiczeń na siłowni lub w trakcie plenerowych imprez sportowych, tj. mecze piłkarskie, konkursy biegowe itp.

image2
image3

Elektroniczne gadżety dla sportowców

Jedną z najpopularniejszych form aktywności outdoorowej jest jazda na rowerze. Z roku na rok przybywa ścieżek rowerowych, co sprawia, że coraz więcej osób przesiada się z samochodu na rower. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór gadżetów rowerowych, poczynając do latarek rowerowych RD3569102, poprzez wszelkiego rodzaju torby i saszetki na rower VG007603, kończąc na praktycznych kompletach narzędzi TO0381020, dzięki którym każda rowerowa wyprawa będzie udana!

W naszym asortymencie znajdziecie również gadżety promocyjne, które mogą zostać wykorzystane przy okazji różnych wydarzeń związanych ze zdrowiem i fitnessem, w tym gumy do ćwiczeń TO0605032, opaski do biegania XD320181 i wiele innych.