Reklamowe24 - gadżety elektroniczne
Eko gadżety, w trosce o dobro planety

Gadżety EKO

image1

Dlaczego warto być eko?

Ekologiczne artykuły promocyjne z roku na rok zyskują na popularności...i nie bez powodu! Rosnąca świadomość konsumencka i popularyzacja ekologicznego stylu życia staje się coraz bardziej powszechna. Każda branża, od produkcji po marketing, poszukuje metod wytwarzania produktów w bardziej zrównoważony sposób, tak aby zmniejszyć negatywny wpływ, jaki wywierają na środowisko.

Nadszedł czas, aby Twoja firma wskoczyła na pokład i pomogła utorować drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości. Inwestowanie w przedmioty wielokrotnego użytku pokazuje pracownikom i klientom, że poważnie traktujesz społeczną odpowiedzialność biznesu: dbasz zarówno o jakość produktów, jak i środowisko.

Zwłaszcza młodsze pokolenie postrzega te czynniki jako bardzo ważne przy wyborze danej marki. Oferując Klientom produkty promocyjne wykonane z przyjaznych naturze materiałów, zwiększasz prawdopodobieństwo, że Klienci chętniej sięgną po Twoją ofertę, gdyż będą mieli z nią pozytywne skojarzenia.

Kocyk polarowy WOOLY
Kocyk polarowy WOOLY Symbol: AS20411
cena od
23,14 zł
Cena netto

Co wyróżnia eko-gadżety?

Gadżety reklamowe, które zostały wytworzone z naturalnych surowców przyczyniają się do propagowaniu ekologicznego stylu życia i dbania o środowisko naturalne. Produkty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu pomagają zredukować ilość odpadów, poprzez ich ponowne wykorzystanie i przekształcenie w coś użytecznego.

Chociaż produkty przyjazne dla środowiska wyglądają na znacznie droższe, na dłuższą metę są bardziej opłacalne, ponieważ dzięki wysokiej jakości będą służyły osobom obdarowanym przez długi czas.

Produkty promocyjne są nadal jedną z najbardziej opłacalnych form reklamy, która jak żadna inna pozwala na zbudowanie trwałej relacji z Klientami. Odpowiednio dobrane gadżety pomagają pozyskać lojalność Klientów i zbudować świadomość marki, co przekłada się na wzrost sprzedaży.

image2
image3

Szeroki wybór eko-upominków

Produkty ekologiczne znajdują się w pierwszej piątce głównych tematów zakupowych w ostatnich latach, dlatego ciągle starym się poszerzać naszą ofertę o nowe, ciekawe eko-propozycje.

Naszym Klientom szczególnie polecamy artykuły piśmiennicze wykonane z papieru z recyklingu, takie jak notesy i długopisy - to świetny sposób na ponowne wykorzystanie papieru, a tym samym organicznie wycinki drzew.

Produktami, który cieszy się dużą popularności są również butelki i bidony na wodę wielorazowego użytku, wykonane np. ze szkła. Takie gadżety to doskonała alternatywa do plastikowych butelek jednorazowego użytku, które zanieczyszczają środowisko, zalegając na wysypiskach. Szklana butelka z logo Twojej firmy, to elegancki i praktyczny upominek, który z pewnością przypadnie do gustu Klientom.

Również plastikowe reklamówki powoli stają się przeżytkiem, obecnie większość osób wybiera torby i reklamówki ekologiczne, których można używać wielokrotnie. Eko-torby wykonane są w 100% z biodegradowalnych materiałów, takich jak np. papier czy ekologiczna bawełna.

W ostatnich latach rosnąca popularnością cieszą się również ekologiczne gadżety elektroniczne. Nowoczesny głośnik bezprzewodowy wykonany z drewna lub słomy pszenicznej na pewno miło zaskoczy Twoich Klientów swoim nowoczesnym designem i ekologicznym charakterem.