Gadżet reklamowy – od pomysłu do realizacji

Na naszym blogu poruszaliśmy już wiele kwestii dotyczących gadżetów reklamowych. Pisaliśmy już o tym jakie artykuły wybrać na konferencje, na co zwrócić uwagę przygotowując pliki do wykonania znakowania, czy też na jakie gadżety reklamowe zdecydować się pracując w branży informatycznej. Pokazaliśmy też wiele gotowych realizacji, aby zainspirować nimi innych klientów. Jednak wszystkie nasze artykuły dotyczyły gotowych produktów, na których wystarczy dodać spersonalizowaną grafikę, by uzyskać firmowy gadżet.

Co jednak zrobić w momencie, w którym chcemy wyróżnić swoją firmę unikalnym gadżetem reklamowym? Takie rozwiązanie jest oczywiście możliwe! Oto przykład jak z naszą małą pomocą pomysł Klienta przerodził się w wyjątkowego pluszaka.

Liczy się pomysł!

Oczywiście najważniejsza jest idea. Można ją nam przekazać w formie wiadomości tekstowej lub też…narysować dokładnie to, co ma powstać na bazie pomysłu. W tym przypadku nasz Klient zdecydował się przygotować odręczny rysunek pluszaka. Ułatwiło to ustalenie szczegółów wyglądu produktu oraz skróciło czas przygotowania makiety 2d.

Warto również wspomnieć, że już na tym etapie przedstawiliśmy wycenę produkcji. Nasz Klient poznał więc wszystkie koszty już na samym początku.

Czas na makietę

Na bazie szkicu Klienta oraz dodatkowych ustaleń nasz grafik przygotował dwuwymiarową wizualizację gadżetu. Pozwoliła ona upewnić się w 100%, że dokładnie takiego efektu oczekuje nasz Zleceniodawca. Również dział produkcji miał ułatwione zadanie – na bazie stworzonej makiety mógł przygotować specjalne szablony potrzebne przy tworzeniu pierwszego prototypu gadżetu.

Dział produkcji wkracza do akcji

Po dokładnych ustaleniach i poprawkach wprowadzanych na wizualizacji nadszedł czas na stworzenie pierwszej sztuki. Gotową wersję próbną przesłaliśmy Klientowi do finalnej akceptacji. Był to ostatni moment na wprowadzenie niewielkich zmian.

W tym przypadku jednak nie było żadnych uwag.

Od pomysłu do realizacji

Poniżej ostateczny wygląd pluszaka, który trafił na ręce naszego Klienta 🙂

Zapraszamy do kontaktu, jeśli również swoją firmę chcą Państwo wyróżnić unikalnym gadżetem reklamowym. Wystarczy napisać do nas na adres biuro@reklamowe24.pl i opisać swój pomysł.

Resztą zajmiemy się MY! 🙂