Gadżety dla branży parentingowej

Gadżety reklamowe powinny być przydatne, ładne i dopasowane do potrzeb klientów. Co kupić osobom działającym w branży parentingowej? Przedstawiamy propozycje zarówno dla przedsiębiorców jak i uczestników eventów związanych z rodzicielstwem.

Branża parentingowa to specyficzny obszar prowadzenia działalności. Takie firmy często organizują wydarzenia skierowane do rodziców – są to zazwyczaj spotkania, warsztaty i konferencje. Co kupić przedsiębiorcy, który działa w branży parentingowej i jest naszym klientem, a co uczestnikom takiego eventu?

Dla właściciela i pracowników firmy parentingowej

Jeśli Waszymi klientami są firmy, które działają w branży parentingowej i chcecie obdarzyć ich gadżetami, aby podziękować za korzystanie z Waszych usług i jednocześnie zachęcić do kontynuowania współpracy, możecie wybrać przedmioty uniwersalne lub związane z działalnością przedsiębiorstwa. Najbardziej praktyczne będą gadżety biurowe takie jak notatniki, pendrive’y, teczki i długopisy. Warto zdecydować się na zestaw produktów znakowanych logo Waszej firmy i sprawić klientowi prezent, z którego będzie korzystał każdego dnia.

Dla rodziców od firmy parentingowej

Uczestnikami imprez parentingowych są zazwyczaj młodzi rodzice, którzy biorą udział w podobnych wydarzeniach, aby zdobyć wiedzę i podzielić się doświadczeniem z innymi uczestnikami. Organizując warsztaty, szkolenia, spotkania otwarte, czy imprezy plenerowe, warto zapisać się w pamięci klientów na dłużej. Jak to zrobić? Wystarczy podarować im zestaw gadżetów, który będzie przypominał o miłym spotkaniu i wzbudzi pozytywne skojarzenia związane z Waszą firmą.

1. Zestaw kolorowych fotoramek

Rodzice pielęgnują najpiękniejsze wspomnienia związane ze swoimi pociechami, starając się utrwalić je na zdjęciach. Zestaw ramek na fotografie będzie trafionym i praktycznym prezentem, który na pewno ucieszy obdarowanych. Proponujemy fotoramki, które są kolorowe i będą pasowały do każdego pokoju dziecięcego.

  • Kotek, małpka i krokodyl

Pierwszym zestawem, jaki polecamy są trzy kwadratowe ramki 6,2 x6,2 cm: granatowa ramka z krokodylem, rybką i kwiatuszkiem, żółta z małpką trzymającą banana i czerwona z kotkiem i motylkiem (aby przejść do strony produktu wystarczy nacisnąć na słowo opisujące kolor). Każda z fotoramek została wykonana z drewna – elementy ozdobne zostały doklejone, a nie namalowane na powierzchni, dzięki czemu wyglądają atrakcyjnie i ciekawie. Technika, jaką można wykorzystać do naniesienia logo na wymienione wyżej fotoramki to tampodruk gwarantujący wysoką jakość i wytrzymałość znakowania.

  • Fotoramki – zwierzaki

Naszą drugą propozycją jest zestaw 4 fotoramek, które mają kształt zwierzątek. Format zdjęcia, które można do nich włożyć to 5,5×5,5 cm. Ramki są wykonane z drewna i pomalowane radosnymi, żywymi kolorami. Czy znacie dziecko, które nie lubi zwierząt? My nie! Komplet ramek- zwierzątek opatrzonych logo Waszej firmy na stałe zagości w domu klienta i będzie mu przypominał o Waszej firmie na co dzień. W ofercie Reklamowe24 znajduje się: fotoramka-jeżyk, słonik, ślimak i kotek. Po naciśnięciu na nazwę każdego ze zwierząt, przejdziecie na stronę produktu. Tam znajdują się informacje, które są niezbędne do złożenia zamówienia.

2. Praktyczne gadżety dla rodziców

Rodzice cały czas czuwają nad bezpieczeństwem swoich dzieci. Wychodząc z nimi z domu, zabierają ze sobą całą masę rzeczy, które mogą się w każdej chwili przydać. Sprawienie im podręcznego zestawu najbardziej potrzebnych artykułów będzie dla nich dużym ułatwieniem podczas codziennych czynności.

  • Na spacer z gadżetami

Podczas imprezy plenerowej organizowanej dla rodziców z dziećmi najlepszym prezentem będzie zestaw, który przyda się podczas wyjścia na spacer i zabawy na świeżym powietrzu. Gadżety, które warto skompletować to: chusteczki nawilżone, mini-apteczka, którą można schować do torebki lub plecaka, pianka antybakteryjna do rąk, a dla dziecka dodatkowo zabawki do piaskownicy. Reklamowe24 gwarantuje naniesienie logo na każdy z tych przedmiotów. Jesteśmy pewni, że wszyscy rodzice docenią praktyczną stronę produktów oraz upominek wybrany specjalnie dla swojej pociechy. Jesteście zainteresowani? Skontaktujcie się z nami!

  • Gadżety do kąpieli

Podczas targów, konferencji i szkoleń dla rodziców, można wręczyć uczestnikom zestawy, które przydadzą im się podczas codziennej pielęgnacji dziecka. Polecamy zestaw 6 ręczników w wiklinowym koszyku, kaczkę do kąpieli z myjką i termometr do kąpieli, dzięki któremu można łatwo sprawdzić temperaturę wody, bez obawy nieprzyjemnego uczucia oparzenia dłoni. Mimo, że są to produkty, które mają styczność z wodą, Reklamowe24 oznakuje je w taki sposób, że logo będzie trwałe.

  • Akcesoria do zabawy

Rodzice ucieszą się także z zestawu akcesoriów do zabawy ze swoimi pociechami. Warto wybrać gadżety, które będą miały wpływ na rozwój manualny maluszków. Idealnie sprawdzi się w tej roli plastelina Funny Activity zapakowana w kuferek, drewniane puzzle i zestaw do kolorowania. Taki wybór będzie oznaczał, że Wasza firma popiera naukę połączoną z zabawą i dba o dzieci, wręczając im produkty wysokiej klasy.
Zapraszamy do współpracy!

2 komentarze

  1. Mariusz Olszewski 23 marca 2017
    • Reklamowe24 27 marca 2017