Najlepsze gadżety dla branży medycznej

Gadżety dla branży medycznej muszą być przede wszystkim przydatne. Jakie przedmioty chciałby mieć lekarz lub pielęgniarka pod ręką? Poznajcie kilka propozycji.

Gadżety dla lekarzy powinny być praktyczne i jednocześnie dobrze wyglądać. Reklamowe24 posiada w swojej ofercie produkty, które spełnią te oczekiwania.

Diagnostyczna latarka w kształcie długopisu

Podczas badania internista sięga w którymś momencie do niewielkiej kieszonki umieszczonej z przodu fartucha lekarskiego i wyciąga z niej małą latarkę w kształcie długopisu. Dzięki niej sprawdza, czy Twoje gardło jest zaczerwienione i zainfekowane. Latarka jest zatem jednym z podstawowych przyrządów, jakimi posługuje się lekarz. Gadżet będzie zatem trafionym prezentem, który możesz wykorzystać jako miejsce na reklamę swojej firmy. Reklamowe24 pomoże Ci zrealizować zamówienie.

Okulary do czytania Opto

Reklamowe24 poleca jako gadżet reklamowy dla osób pracujących w branży medycznej, okulary do czytania Opto. Ten model to nie tylko bardzo praktyczny produkt, ale także nowoczesny, poręczny przedmiot. Dzięki okularom Opto przeczytanie małych literek na ulotce od leków, w książce czy w dowolnym innym miejscu, nie będzie sprawiało najmniejszego problemu. Szkła są umieszczone w sztywnej obudowie, której nie zakłada się na nos, tylko trzyma przed oczami. Okulary działają podobnie jak lupa, jednak dzięki swojemu wyjątkowemu designe’owi wcale nie przypominają „babcinych” szkieł. Dzięki Reklamowe24 możesz sprawić, że na tym gadżecie znajdzie się logo Twojej firmy.

Spinacz do papieru

Praca lekarza i pielęgniarki to w dużej mierze wypełnianie przeróżnych dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia całego procesu leczenia zgodnie z procedurami. Nie można zapominać też o receptach i zaleceniach dla pacjentów. Do zapanowania nad papierkowym chaosem przyda się spinacz do papieru, dzięki któremu będzie można spiąć ze sobą odpowiednie dokumenty tak, aby się nie pogubiły. Prosty pomysł i jednocześnie trafny gadżet reklamowy!

Podstawka na karteczki lub notes

Jak już wcześniej wspominaliśmy, pisanie to jeden z nieodłącznych elementów pracy lekarza, pielęgniarki i wszystkich osób zatrudnionych w branży medycznej. Z tego względu jako gadżety reklamowe sprawdzą się wszelkie papiernicze produkty. Do zapisywania częstotliwości przyjmowania leków oraz dawek, każdy lekarz używa niewielkich karteczek lub kartek z notesu. Warto to wykorzystać podczas wybierania gadżetów reklamowych. Polecamy ładne, ciemne pudełko na karteczki, na którym można umieścić logo swojej firmy oraz notes. Produkt jest wykonany z ekoskóry, co nadaje mu klasyczny, elegancki wygląd. Z kolei notes, który wybraliśmy to eko-produkt z 60-kartkami wyprodukowanymi metodą recyklingu. Na kartkach znajdują się linie, które pomogą zachować czytelność notatek. W ofercie Reklamowe24 znajdziecie więcej produktów tego rodzaju. Zajrzyjcie tutaj: Gadżety biurowe.

Piłeczka antystresowa

Wyobraźcie sobie lekarza, który musi przemyśleć trudny przypadek medyczny lub jest niezadowolony z powodu złego przebiegu operacji lub trudności związanych z przepisami prawnymi. W takich sytuacjach dobrze mieć pod ręką coś, co pozwoli trochę rozładować napięcie i stres. Polecamy miękkie piłeczki antystresowe, które spełnią to zadanie.