Z miłości do koni – nasza realizacja dla sportowego klubu jeździeckiego HORSEPROFI!

Z przyjemnością przedstawiamy naszą kolejną realizację dla jeździeckiego klubu sportowego Horseprofi.

Dla naszego Klienta mieliśmy przyjemność stworzyć serię spójnych kolorystycznie gadżetów, zgodnych z identyfikacją wizualną marki. Wspólnie udało nam się wybrać praktyczne i użyteczne produkty, które będą doskonałą wizytówką klubu.

Kubek Tomek Art

Kubek reklamowy to ponadczasowy produkt i zdecydowany faworyt wśród najchętniej wybieranych gadżetów promocyjnych.

Kubek, na który zdecydował się nasz Klient to popularny model o klasycznym, cylindrycznym kształcie, który przystosowany jest do nanoszenia nadruków w technologii Art Print.

Technika ta daje możliwość wykonania wysokiej jakości nadruków sublimacyjnych na ceramice, gwarantując fotograficzną jakość druku, intensywne kolory i odporność na ścieranie.

Smycz z klamrą i karabińczykiem

Kolejnym produktem, który mieliśmy przyjemność zrealizować dla naszego Klient były smycze reklamowe z nadrukiem.

Za sprawą swojej funkcjonalności, idącej w parze z niewygórowanymi kosztami produkcji, smycze reklamowe doskonale sprawdzą się w rożnego rodzaju kampaniach promocyjny.

Tym razem wybór padł na klasyczne smycze zakończone praktycznymi karabińczykami. Smycze zostały wykonane z wysokiej jakości taśmy poliestrowej o szerokości 20 mm. Na produktach wykonaliśmy dwustronny nadruk sublimacyjny, który doskonale się prezentuje i jest bardzo odporny na zużycie.

Parasol STICK bordowy

Nasz Klient zdecydował się również na modne i praktyczne parasole z nadrukiem. Automatyczny parasol w modnym, ciemnoczerwonym kolorze, z pewnością będzie doskonałą wizytówką klubu.

Ten model składa się z ośmiu paneli i wyróżnia się elegancką, drewnianą rączką. Jesteśmy pewni, że każdy użytkownik tego produktu będzie z niego bardzo zadowolony.

Duże pole znakowania, jakim dysponujemy w przypadku parasoli reklamowych, czyni z nich również doskonały nośnik reklamy. dając nam możliwość efektownego wyeksponowania dowolnego logotypu.

Jeżeli spodobała Ci się nasza realizacja i jesteś zainteresowany stworzeniem gadżetów reklamowych dla Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!